SERIA NOWA FIRMA W ROK [#12] NOWE WYZWANIA

nowe wyzwania

Kiedy Twój biznes się rozwija i wzrasta, lub wtedy, kiedy upada (a obie te kwestie mogą się zadziać w sekundę, ponieważ biznes nie jest przewidywalny) wymaga nowych wyzwań. Przy wzroście można podejmować się wyzwań z większym rozmachem, bardziej ryzykownych. W przypadku upadania firmy, nowe wyzwania mogą ją uratować lub zastąpić jej działanie po zamknięciu / zawieszeniu. W swoim życiu przerobiłam każdą z tych opcji i to każdą po kilka razy. Upadałam wiele razy, co pokazywało, że to co robie jest nieopłacalne. Podnosiłam się wiele razy, żeby zobaczyć, że to czego nie lubię robić – przynosi największe zyski. Tak czy inaczej, całe życie warto podejmować się nowych wyzwań. Coś nie działa? Odpuść. Zrezygnuj. Życie samo pokaże Ci co zrobić i czy warto tracić na to czas, jeżeli nie wypala. Skąd wiedzieć, że nie wypali? Wystarczy zacząć 🙂 Nowe wyzwania same pokażą czy warto to robić.

Jeżeli chcesz otrzymać ten – ostatni już – wpis z tej serii możesz to zrobić, zapisując się poniżej:

Jeżeli chcesz otrzymywać wszystkie wpisy z bloga na email zapisz się tutaj:


Zapraszam także do obserwowania mojego kanału Youtube i profilu na instagramie. Możesz obserwować profile bezpośrednio z bloga Rok dla Siebie, np. Tutaj:

Twórz społeczność Roku Dla Siebie

Twórz społeczność Roku Dla Siebie i zbuduj swoją firmę przewidując wszystkie najtrudniejsze do uniesienia przeszkody i problemy. Nowe wyzwania pozwolą Ci odkryć swoją ścieżkę życia. To jest koniec tej serii i początek Twojego rozdziału z biznesem.

Poprzednie i pozostałe wpisy z tej serii:

 1. Przygotowania
 2. Plan
 3. Usługa / Produkt / Oferta
 4. Publikacja
 5. Prawnik / Księgowość
 6. Założenie firmy
 7. Pierwsze sprzedaże
 8. Sprzedaż – pierwsze problemy, weryfikacja oferty
 9. Pierwszy kryzys – zbyt dużo, zbyt mało
 10. Zlecaj, nie czekaj
 11. Nie słuchaj
 12. Nowe wyzwania

Prawa autorskie:

Copyright © by projektanteczka 2021 / www.rokdlasiebie.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie czy modyfikowanie treści z tego bloga w formie tekstowej lub audiowizualnej (video) podlega pod prawo karne i będzie egzekwowane.Więcej w zakładce – prawa autorskie, na górze strony głównej.


Kup i przeczytaj moje autorskie ebooki

 • „Unikat na dnie (?)… czyli co zrobić kiedy życie jest pełne przeszkód?”

  Może to Ci się spodoba:

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *