SERIA ZAPROJEKTUJ SWOJE ŻYCIE (#12) Praca – pierwsze efekty

projekt życie metamorfoza

Kiedy podejmie się decyzję o zmianie pracy i stylu życia, otoczenie może nie być zadowolone. Nie tylko oznacza to u Ciebie większą ilość odwagi do zmian – co wiąże się z faktem, że masz dosyć dotychczasowego życia lub potrzebujesz wprowadzić do niego więcej świeżości i nowości. Wiąże się to również z fatem, że dla otoczenia stajesz się zagrożeniem – że możesz być lepsza/y od nich (bez względu na jakiej płaszczyźnie). Pamiętaj jednak, że to ich problem, że nie zauważyli Twojego potencjału od początku znajomości z Tobą (nawet jeżeli jesteś teraz na samym dnie. ps. już niżej nie upadniesz – teraz będziesz się już tylko odbijać ku górze ). Gdyby to zauważyli – szli by z Tobą ramię w ramię. Nie zauważyli – to ich problem. Będą Cię niszczyć uważając się za lepszych – a Ty zauważysz, że nie chcesz mieć z nimi nic wspólnego. „Wielcy ludzie nie rodzą się wielkimi, tylko się nimi stają” – Mario Puzo „Ojciec Chrzestny”. Jeżeli byłaś/eś na dnie – tym lepiej dla Ciebie. Pora na pierwsze efekty swojej ciężkiej pracy. A jeżeli coś nie idzie? Rzuć to! Będzie coś lepszego. Co zrobić, żeby mieć znaczące efekty swoich wysiłków? Jak dostrzec te pierwsze efekty swojej ciężkiej pracy nad zmianami?

Jeżeli chcesz otrzymać ten i ostatni wpis z tej serii możesz to zrobić, zapisując się poniżej:

Jeżeli chcesz otrzymywać wszystkie wpisy z bloga na email zapisz się tutaj:


Zapraszam także do obserwowania mojego kanału Youtube i profilu na instagramie. Możesz obserwować profile bezpośrednio z bloga Rok dla Siebie, np. Tutaj:

Twórz społeczność Roku Dla Siebie, czyli inne wpisy z tej serii:

Bądź z blogiem na bieżąco i twórz społeczność Roku Dla Siebie. Blog jest jeszcze w trakcie przekształceń i ustawiania, ale już w lipcu będzie finalnie działać jak należy.

Poprzednie wpisy z serii Zaprojektuj swoje życie:

 1. Najpierw Plan
 2. Pora na porządki
 3. Definitywne zakończenia
 4. Nie patrz na boki
 5. Skup się
 6. Najpierw Ty
 7. Dalej Ty
 8. I jeszcze raz Ty
 9. Praca – zmiany
 10. Praca – dokańczanie
 11. Praca – wdrażanie
 12. Praca – pierwsze efekty
 13. Praca – Nowy Ty

Kup i przeczytaj moje autorskie ebooki

 • „Unikat na dnie (?)… czyli co zrobić kiedy życie jest pełne przeszkód?”

 • Prawa autorskie:

  Copyright © by projektanteczka 2021

  www.rokdlasiebie.pl

  Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie czy modyfikowanie treści z tego bloga w formie tekstowej lub audiowizualnej (video) podlega pod prawo karne i będzie egzekwowane. Więcej w zakładce – prawa autorskie, na górze strony głównej.

  Może to Ci się spodoba:

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *