SERIA NOWA FIRMA W ROK [#11] NIE SŁUCHAJ

Nie słuchaj fałszywych ludzi, bo stracisz firmę!!! …i tyle powinno być w tym temacie.

Tu miała być dalsza treść tego wpisu i serii, ale…


Umiejętność słuchania i nie słuchania to temat bardziej rozbudowany. W związku z tym, że nie każdy słuchając – słyszy, a czytając – rozumie co czyta, blog przechodzi na kolejny etap swojego rozwoju – publikacje dla obserwujących. Nie zawsze życie sprzyja rozwojowi. Niektórzy we krwi mają podcinanie skrzydeł i rzucanie kłód pod nogi. Publikacje przez newsletter będą dla tych, którzy faktycznie doceniają istnienie tego bloga. Na blogu pojawiać się będą wpisy sponsorowane i w tematach codziennych, ale ostatnie tematy serii – już tylko dla tych, co zostawią po sobie ślad. Ja przekazałam darmową cząstkę siebie – teraz zostawcie także coś po sobie zapisując się do obserwujących.

nie słuchaj

Blogowanie przez newsletter

Jeżeli zatem tu jesteś i chcesz się dowiedzieć co w tym temacie miało się ukazać, zapraszam do zapisania się poniżej. To ostatnie darmowe treści mojego autorstwa. Wszelkie inne publikacje, będziecie mogli kupić już odpłatnie.

Jeżeli chcesz otrzymać ten i ostatni wpis z tej serii możesz to zrobić, zapisując się poniżej:

Jeżeli chcesz otrzymywać wszystkie wpisy z bloga na email zapisz się tutaj:


Zapraszam także do obserwowania mojego kanału Youtube i profilu na instagramie. Możesz obserwować profile bezpośrednio z bloga Rok dla Siebie, np. Tutaj:

To właśnie przez newsletter, dla osób, które zostawią po sobie ślad w postaci maila, a dodatkowo zostawią subka na YouTube i/lub obserwacje na instagramie, wyślę dalsze treści serii i nie tylko.

Twórz społeczność Roku Dla Siebie

Zachęcam do oficjalnego tworzenia społeczności Roku Dla Siebie i Projektanteczki, bo mam wiele ciekawych niespodzianek, które miały być na blogu, ale będą już tylko dla stałych fanów i wspierających mnie w sieci – aby blog i kanał się rozwijały 🙂

Poprzednie i pozostałe wpisy z tej serii:

 1. Przygotowania
 2. Plan
 3. Usługa / Produkt / Oferta
 4. Publikacja
 5. Prawnik / Księgowość
 6. Założenie firmy
 7. Pierwsze sprzedaże
 8. Sprzedaż – pierwsze problemy, weryfikacja oferty
 9. Pierwszy kryzys – zbyt dużo, zbyt mało
 10. Zlecaj, nie czekaj
 11. Nie słuchaj
 12. Nowe wyzwania

Kup i przeczytaj moje autorskie ebooki

 • „Unikat na dnie (?)… czyli co zrobić kiedy życie jest pełne przeszkód?”

 • Prawa autorskie:

  Copyright © by projektanteczka 2021 / www.rokdlasiebie.pl

  Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie czy modyfikowanie treści z tego bloga w formie tekstowej lub audiowizualnej (video) podlega pod prawo karne i będzie egzekwowane.Więcej w zakładce – prawa autorskie, na górze strony głównej.

  Może to Ci się spodoba:

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *