Jak postrzegam 2020 rok i czego Wam życzę w 2021 roku?

życzenia noworoczne

Po całym 2020 roku, który jak dla mnie był przełomowy – przede wszystkim dlatego, że ostatecznie podjęłam decyzję co chce w życiu robić, a co mnie męczy i nie jest warte mojego życia (nad czym zastanawiałam się już od 2018 roku) – to był też przełomowy, jeżeli chodzi o relacje z ludźmi i eliminacje ludzi toksycznych (którzy na moich plecach planowali w 2020 roku odnieść swój sukces, chociaż mówiąc delikatnie – srają pieniędzmi i nie jest im to potrzebne).

Wreszcie ułożyło mi się kierowanie doborem ludzi do swojego życia i decyzję co do spraw zawodowych. Resztę już dawno miałam poukładaną i dawno decyzje się w moim życiu poustawiały, a pandemia nie wpłynęła w żaden sposób na moje życie, sposób życia i model działania jaki przyjęłam już w 2010 roku. Miniony rok po prostu dopełnił sprawy, które kotłowały mi się w głowie a nie miałam odwagi, żeby je puścić. Teraz puściłam wszystko co mi nie służyło i nie zamierzam wpuszczać tego ponownie do swojego życia. 

Dlatego poniżej moje dosyć nietypowe życzenia dla Was, które uznaje za bardzo ważne na ten rok, po doświadczeniach z minionego roku.

W Nowym 2021 roku życzę Wam:

– podejmowania nowych wyzwań, które będą odkrywać przed Wam nowe ścieżki

– Bezinteresownych ludzi, którzy będą przy Was bez względu na wiek, wagę, status majątkowy czy okoliczności w jakich jesteście

– Abyście dla nikogo nie byli trupem do celu, na którym ktoś będzie chciał wzrastać i odnosić sukcesy Waszym kosztem (cytując słowa „po trupach do celu”)

– Abyście ani Wy, ani nikt na Was, nie budował swojego szczęścia (budując szczęście na nieszczęściu innych)

– Abyście unikali ludzi, którzy obniżają Waszą wartość

– Abyście zrealizowali to, czego w roku 2020 nie udało Wam się zrealizować lub abyście zmienili coś co pomoże Wam to zrealizować w inny sposób

– Abyście byli zdrowi, bo bez tego trudniej zrobić cokolwiek

– Abyście zawsze dostawali wynagrodzenie za swoją pracę i nigdy nie odczuwali biedy (która może pojawić się z dnia na dzień, w najmniej oczekiwanym momencie – chociaż to uczy ogromnej pokory, szacunku do pieniądza, rzeczy materialnych i ludzi, którzy nie mają nic)

– Abyście zawsze dzielili się ze światem tylko własnymi pomysłami i nie musieli nikogo naśladować, kopiować czy okradać z czyjejś pracy. Tylko to co Wasze będzie miało wartość. 

– Nie oddawajcie niczego co jest Waszym pomysłem za darmo i brońcie tego jak lew. To, że inni Was nie cenią i czyhają na kradzież Waszych pomysłów, nie znaczy, że jesteście gorsi. A co jak to Wy ich miniecie i będziecie dużo dalej od nich? Co jak to Wy zapiszecie się na kartach tego świata jak np. Krzysztof Kolumb? 
– Ceńcie się zawsze. Nic w życiu nie jest za darmo (oprócz bezinteresownej miłości i bezinteresownej przyjaźni – które są na wymarciu)

– Abyście zawsze mogli być sobą. Bez dostosowywania się do kogokolwiek. Kto chce – przy Was zostanie. Kto nie chce – nigdy przy Was nie będzie. Jak ktoś chce Was zmieniać – wcale Was nie akceptuje. Akceptacja to nie stawianie warunków.

– Abyście byli prawdziwie szczęśliwi!!! 😀


BAWCIE SIĘ DOBRZE 😀 SUPEROWEGO 2021 ROKU!!! 😀


Mimo, że te słowa i życzenia powtarzam od lat. Mimo, że od studiów prawa autorskie to najważniejsza kwestia, której się trzymam i nigdy nie odpuszczam, jeżeli ktoś mnie okrada (wręcz będę walczyć, aż wygram). Mimo, że nie odpuszczam jak widzę kiedy jeszcze złodziej się przy tym szczyci i uśmiecha, że oszukuje wszystkich na około i nie wie, że prawo jest po mojej stronie. Mimo, że znowu w ubiegłym roku musiałam kolejny raz walczyć o swoje projekty, pomysły i wiedzę. To ponawiam te życzenia raz jeszcze, ponieważ jeżeli i Wy chcecie działać w sieci (szczególnie przy pandemii), to musicie wiedzieć, że im wartościowszą macie wiedzę, tym głupsze osoby będą podbierać ją i podpisywać swoim nazwiskiem, a o Was nawet nie wspomną (chociaż powinny podawać źródło inspiracji i zżynania – tak określa prawo jeżeli chodzi o udostępnianie i naruszanie czyichś treści).  Bądźcie na to w tym roku 2021 wyczuleni i walczcie o siebie! Nikomu nie pozwólcie okradać Waszej pracy, duszy, wartości i wiedzy. 

Jeżeli ktoś musi Was naśladować to pokazuje, że jest i zawsze będzie z tyłu – za Wami 🙂 To będzie dla Was największa satysfakcja, że nigdy Wam nie dorówna 😀 
Każdy kto Was będzie naśladował – jest za Wami. 
To Wy jesteście pionierami wszystkiego!!! 😀 – ta świadomość pozwoli Wam wzrastać jeszcze wyżej – daleko od wzroku złodziejaszków.

Życzę Wam Roku Dla Siebie 🙂 Powodzenia w tworzeniu siebie, mimo przeszkód 🙂


————————————————

Zapraszam po więcej przemyśleń:
—————————————————
Prawa autorskie:
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie czy modyfikowanie treści z tego bloga w formie tekstowej lub audiowizualnej (video) podlega pod prawo karne i będzie egzekwowane.
Więcej w zakładce – prawa autorskie, na górze strony głównej.

Może to Ci się spodoba:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *