NOWE SERIE NA ROK (sierpień 2020 – sierpień 2021)

nowe serie
 

 

Witam Was w sierpniu z nowymi, świeżymi seriami na cały nowy rok życia 🙂 Długo je opracowywałam, ale wreszcie się udało. Nowe serie są przemyślane, i mam nadzieję że się Wam przydadzą.
Niektóre osoby zaczęły nawet podkradać moje myśli, treści i doświadczenia, myśląc, że zrobią ze mnie głupka i wykorzystają moje doświadczenia do promocji siebie (pokazując, że nie mają nawet za grosz godności i szacunku do innych, bo mają problem, aby podpisać źródło, z którego się zainspirowali, i są tak biedni, że nie stać ich na wykupienie licencji do publikacji czyjejś własności intelektualnej).
Kiedy oni mnie okradali, ja przygotowywałam coś specjalnego, co będzie pojawiać się dla Was przez cały rok. Nowe bezpłatne serie, abyście mogli zobaczyć co kryją moje autorskie, odpłatne ebooki i kolejne projekty, które realizuje, i które będą gotowe jeszcze w tym roku.
A jak kiedyś usłyszałam – twórz tak dużo, żeby konkurencje i internetowi złodzieje nie mogli za Tobą nadążyć 😀 no to właśnie tego co stworzyłam jako swoje produkty jest mnóstwo i mam nadzieję, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie, zarówno z tych produktów opublikowanych obecnie na sklepie, jak i z tych, które jeszcze są opracowywane 🙂
 

Nowe serie, czyli dlaczego zaczynam te projekty w sierpniu a nie z początkiem roku? 

Na początku roku zaczynają wszyscy, tracąc zapał do zmian po dwóch tygodniach. 
Lato to czas, kiedy większość osób jest rozleniwiona i skupiona na odpoczynku. Jest to zatem najodpowiedniejszy czas, aby pomyśleć o wprowadzeniu zmian w swoje życie. Uczniowie i studenci, którzy chodzą do szkół, wiedzą, że rok pracy zaczyna się od września/października. Jest to praca związana z nauką, ale w kwestii studiów, wielu studentów jednocześnie zimą pracuje. Jesień i zima to odpowiedni czas na wypracowanie nowych nawyków czy podjęcie się nowych zadań, które będą owocować efektami kolejnego lata. Doszłam zatem do wniosku, że bez względu na to kto mnie czyta, czy chodzi do szkoły czy już dawno szkołę ma za sobą, może mi przyznać, że to właśnie etap szkoły wymagał w życiu największej dyscypliny i samozaparcia – związanego z wczesnym wstawaniem, pilnowaniem terminów sprawdzianów, testów i egzaminów.
Czemu zatem nie potraktować swojego życia jak kolejnego roku w szkole, ale na własnych zasadach, na własnych warunkach i z postępami zdecydowanie większymi niż bywało to w okresie szkoły? Postępami związanymi tylko z tymi dziedzinami życia, których my sami od życia oczekujemy i pragniemy.
 
Nowe Serie mają pomóc zaplanować w ciągu roku zmiany i wprowadzać je na bieżąco, aby te oczekiwane efekty uzyskać, chociaż z początku nie wie się jak. Każdy z Nas nie wie jak się do czegoś zabrać, ale jak już się zabierze – wie jak to zrobić i to pokażą te serie. 
Każda seria będzie miała tylko jeden wpis w miesiącu, który prowadzi do finalnego miesiąca – sierpnia 2021, kiedy będzie można powiedzieć i uznać czy efekty włożonego przeze mnie i przez Was wysiłku się udały. Ja tylko będę opisywać Wam, co w danym miesiącu należy zrobić, aby efekty się pojawiły, ale to od waszej determinacji i samozaparcia (jak dawniej w szkole) będzie zależeć, czy wprowadzicie moje porady w ruch.
 

Oto jakie nowe serie pojawią się już od 1 sierpnia:

 
SERIA 1 – ZAPROJEKTUJ SWOJE ŻYCIE (1-go każdego miesiąca na blogu Rok Dla Siebie)
 
SERIA 2 – NOWE PASJE W ROK (5-go każdego miesiąca na blogu Rok Dla Siebie)
 
SERIA 3 – NOWY SPORT W ROK (10-go każdego miesiąca na blogu Rok Dla Siebie)
 
SERIA 4 – FIRMA W ROK (15-go każdego miesiąca na blogu Rok Dla Siebie)
 
SERIA 5 – PROJEKTOWANIE W ROK (20-go każdego miesiąca na blogu Rok Dla Siebie)
 
SERIA 6 – KUPUJ Z GŁOWĄ…+ BLOGOWY HAUL ZAKUPOWY  (25-go każdego miesiąca na blogu Rok Dla Siebie)
 
SERIA 7 – METAMORFOZA (30-go każdego miesiąca na blogu Rok Dla Siebie)
 
Serie rozpisane i zaplanowane są już na cały rok, więc będą pojawiać się automatycznie. Mam nadzieję, że pomogą Wam odmienić swoje życie. Aby przekaz był pełen, co miesiąc będzie dalsza część, która będzie prowadzić do kolejnego i kolejnego wpisu z serii – są więc ułożone chronologicznie i wpis ze stycznia nie będzie miał sensu, jeżeli nie zapoznacie się z tymi, które były wcześniej. Jest to taki mini poradnik / kurs, z którego lekcje otrzymacie w każdym miesiącu. Tajemnicą zatem będzie każdy kolejny wpis z danej serii – co powinno Was dodatkowo zaciekawić i pomóc te nawyki wprowadzić 🙂
 

Skąd pomysł na darmowe serie na blogu?

To darmowe serie, które są jednocześnie zapowiedzią moich autorskich ebooków. Jeżeli okaże się, że jesienią i zimą znowu będziemy siedzieć w domach, mając między sobą tylko kontakt zdalny – wszystkie serie i ebooki będą świetną dla Was okazją, aby przygotować życie do przyszłego lata, bez względu na jakim etapie życia jesteście. Nie będzie to dla Was zatem stracony czas i zobaczycie jak polubicie dzięki tym seriom jesień i zimę 🙂
 
I pamiętajcie – Rok Dla Siebie to nie tylko blog powiązany z kanałem Projektanteczka i moim instagramem. Poza nimi posiadam jeszcze 8 innych marek opublikowanych i 8 które kończę, o których niestety nie powiem. Nieuczciwa konkurencja z ubiegłych lat i firmy, a w ostatnim czasie także okradanie moich tekstów i pomysłów w sieci, powodują, że to co szykowałam do przedstawienia jako moje, będzie jednak nadal przeze mnie ukrywane – dla mojego własnego zabezpieczenia tych marek, mojej majętności i wiedzy właśnie. Jeżeli ktoś nie potrafi uszanować mojej pracy i za nią zapłacić, to nie otrzyma jej wcale – mam na to swoje sposoby 🙂 Długoletnie trudne doświadczenia uczą 🙂
 
A teraz zapraszam na pierwszy wpis z serii ZAPROJEKTUJ SWOJE ŻYCIE, który ukaże się jutro 🙂
 

Kup i przeczytaj moje autorskie ebooki

 • „Unikat na dnie (?)… czyli co zrobić kiedy życie jest pełne przeszkód?”

 • Znajdziesz mnie w social mediach


  Prawa autorskie:

  Copyright © by projektanteczka 2021

  www.rokdlasiebie.pl

  Może to Ci się spodoba:

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *