Noworoczne zakupy w moim sklepie Rok Dla Siebie

Minęły już 2 tygodnie Nowego Roku, co nie znaczy, że nadal Nowy Rok nie trwa. Styczeń zawsze zapoczątkowuje i przynosi wiele pytań o nadchodzący rok i na wiele tematów szuka się odpowiedzi. Jest to także czas kiedy podsumowuje się dotychczasowe życie.
W związku z tym, że ja jestem już po urodzinach i dla mnie styczeń jest własnie oficjalnym rozpoczynaniem Nowego Roku, i zawsze jestem jedną z najstarszych osób wśród rówieśników z tego samego rocznika, ten czas „początku” pozwala wydłużyć mi go aż do końca miesiąca.
Dlatego jeżeli ktoś z Was nie był jeszcze w moim sklepie, gdzie znajdują się mini e-booki, e-booki i w tym roku także pojawi się moja własna książka, którą sama wydam – na początek będzie tylko w wersji online na czytniki, dostępna w moim sklepie, to serdecznie zapraszam.
Mini e-booki składają się z treści, którą jest się w stanie przeczytać do godzinki czasu. Skondensowałam ich treść w taki a nie inny sposób i nadałam im niewielką kwotę, bo pełne ich zestawienie znajdzie się w pełnowartościowych e-bookach. Tak niewielka ilość stron nie może mieć wartości pełnego ebooka, a ponadto ma dawać możliwość zakupienia mini e-booków wszystkim tym, którzy nie mają pieniędzy. Byłam kiedyś w takiej sytuacji i kiedy wszystkim wydaje się, że 10 czy 20 zł to mało na książkę, to dla tych którzy mają ogromne długi – 20 zł to czasami jedzenie na kilka dni, albo produkty codziennego użytku. Ja ogromnych długów nie miałam, ale nie mogłam sobie pozwolić na jakiekolwiek koszty, bo wydatek nawet 10 złotych powodował, że już zaczynałam wpadać w znaczące długi lub nie miałam pieniędzy na jedzenie. Zarobek po upadku pierwszej firmy czasami nie starczał na wszystkie opłaty, a jak już udało mi się zarobić i pokrywałam wszystkie zaległości w opłatach 10 złotych był fortuną. Wyszłam z tego wszystkiego co opisałam w e-bookach i chce trafić z nimi do osób, które mają najtrudniej, które nie wiedzą jak wyjść z dołka. 
Wszyscy opisują jak zacząć od zera, wszyscy opisują jak dojść do sukcesu, ale nikt nie opisuje jak dojść do zera. Moje wszystkie treści o tym mówią i mam nadzieję, że Wam pomogą.
Dlatego zapraszam do zakupów i zaglądajcie do sklepu Rok Dla Siebie jak najczęściej, bo powoli pojawiać się będą kolejne treści, które napisałam. 
Miłych zakupów, a jak macie pytania piszcie śmiało – projektanteczka@gmail.com

Może to Ci się spodoba:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *