stylizacje na Karnawał – co jest modne w tym roku?

Czekaliście na Nowy Rok? Ja ogromnie czekałam, bo 2019 roku już miałam bardzo, bardzo dosyć i do końca nie chciał mi tamten rok odpuścić. 
Postanowiłam zatem wystroić się trochę w tegorocznego Sylwestra i rozpocząć Nowy Rok w świetnej stylizacji, a później z rozpędu przejść do Karnawału. Tegorocznego Sylwestra spędziłam w domu, ale uwielbiam rozpoczynać Nowy Rok w domu z moimi zwierzakami, bo to bardzo przyjemna chwila. 
Zawsze jednak wkraczam w Nowy Rok w ciekawej stylizacji, bo nie tylko sama chce się w ten wyjątkowy wieczór dobrze czuć i jest ku temu okazja, ale po to, aby jednak oddzielić oficjalnie przejście z jednego roku na drugi – szczególnie wtedy kiedy ten mijający nie był wcale pasmem sukcesów.
Oto moje tegoroczne Karnawałowe propozycje stylizacji  na rozpoczęcie Nowego Roku z przytupem – stylizacje na domówki, wyjście do klubu, pubu czy na szykowną galę.
Dzisiaj nie robię zestawienia z konkretnych elementów, a pokazuje jakie elementy dobrze prezentować się będą na tegorocznym karnawale – sztuczne futerka, błyszczące od cekinów bluzki i bluzy, spodnie skóropodobne i srebrne dodatki, a także sukienki w czerwieni, granacie, ciemnej zieleni czy złocie.

Którą stylizacje Wy drogie Panie wybrałybyście na tegoroczny Karnawał i jak planujecie ubrać się w tym roku?

Może to Ci się spodoba:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *