Biżuteria do zimowych stylizacji

Biżuteria do zimowych stylizacji
Zimowe stylizacje pozwalają na wiele dodatków. Można dobierać je pod względem okazji, stylu ubrania, ale także ze względu na ich oryginalność i wizualność. Dzisiaj chce Wam pokazać bardzo pomysłowe i oryginalne elementy biżuterii, które tej zimy będą świetnie prezentować się w zimowych stylizacjach. Biżuteria do zimowych stylizacji może odmienić cały strój. Co wybrać, aby się wyróżniać zimą?
 

Biżuteria do zimowych stylizacji – czym się inspirować w dodatkach?

Biżuteria w kształcie świata, mapy, samolot przypominający o podróżach, naszyjniki w stylu Boho, naszyjniki w kształcie gwiazd – wszystko idealnie pasujące do rozpoczynającego się Nowego Roku, który właśnie zaczyna się zimą.
Biżuterie można dopasować do stylizacji w bieli, szarościach, srebrze, złocie, ale również jako akcent w kolorowych stylizacjach – miodowych, beżowych, khaki, granacie, brązach, czerwieni i odcieniach pokrewnych oraz  pastelach. Możliwości są ogromne. Czasami wydaje się, że nie do każdego zimowego swetra (jak np. golf), będzie można dobrać odpowiednią biżuterię. Ja uważam, że nie ma w tym żadnych przeszkód. Wystarczy założyć ją na sweter lub dobrać większe pod względu rozmiarów kolczyki, i stylizacja jest w pełni uzupełniona dodatkowymi akcesoriami biżuteryjnymi.
 
Nie wyobrażam sobie życia bez biżuterii. Jak wychodzę z domu bez kolczyków, to czuje się, jakbym zapomniała czegoś ubrać. Jak zapominam ulubionego pierścionka, to mam wrażenie, jakbym cały czas miała go na palcu – tak bardzo jestem do niego przywiązana. 
Bez jakiej biżuterii Wy nie wyobrażacie sobie życia? Nosicie biżuterię na co dzień?

Biżuteria do zimowych stylizacji – propozycje, które sprawdzą się w zimie i na święta

Zobaczcie moje propozycje na biżuterie do zimowych stylizacji.
Dajcie znać w komentarzu, na którą biżuterię Wy byście się zdecydowali.

 
 

Kup i przeczytaj moje autorskie ebooki

Unikat na dnie, czyli c zrobić, kiedy życie jest pełne przeszkód?


Znajdziesz mnie w social mediach


Prawa autorskie:

Copyright © by rokdlasiebie 2019

www.rokdlasiebie.pl


wpis afiliacyjny

Może to Ci się spodoba:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *