Przegląd jesiennych płaszczy do 150,00 zł

Wrzesień to czas przeplatania się lata z jesienią, a więc i chłodniejszych dni. Chcąc poszukiwać płaszcza idealnego dla siebie, zauważyłam, że płaszcze do 150,00 zł są często ciekawsze wizualnie niż te powyżej 300,00 zł.
Dzisiaj prezentuje małe zestawienie kolorów i krojów, jakie w 2019 roku można znaleźć na rynku.  Mi one bardzo odpowiadają, nie tylko na kroje, ale przede wszystkim na kolory.
Kto mnie obserwuje, ten wie, że w ostatnich latach nosiłam szary płaszcz. Mam jednak tak serdecznie dosyć szarości o każdej porze roku i dominacje tego koloru nie tylko w ubiorze, ale także we wnętrzach, że sama postanowiłam w kolorze szarym mieć ewentualnie tylko buty czy torebki. W ten sezon i rok stawiam na kolory i wymieniając wszystkie ubrania w szafie – co jest u mnie koniecznością, bo zmieniła mi się sylwetka – mam zamiar pozbyć się wszystkiego co czarne i ograniczyć to co szare do minimum.
Zobaczcie zatem jakie płaszcze można zakupić w tym sezonie. Jasne, pastelowe, ale też wyraźne w kolorystyce, sportowe i eleganckie. Jesień w takich barwach będzie na pewno przyjemniejsza niż ta pełna szarości.
Oto co udało mi się znaleźć do 150,00zł. Większość płaszczy dostępna jest w sklepie bysisi i top secret

A jakie Wy okrycia wierzchnie planujecie w tym roku?

Może to Ci się spodoba:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *