lakier do paznokci w odcieniach maja

Maj to taki miesiąc w roku, który kojarzy się jako jedno z przyjemniejszych miesięcy. Wszystko rozkwita, wszystko budzi się do życia, wszystko się rozwija, człowiek nabiera coraz więcej energii, dni są długie, słoneczne, ale niekiedy przechodzą też burze, jak to ma miejsce w ubiegłym i tym tygodniu. 
W tym miesiącu kupiłam sobie lakier do paznokci, który idealnie pasuje do majowych, kolorowych barw. Wpasowuje się w miejskie krajobrazy łącząc się odcieniem fioletu z czosnkami ozdobnymi (w tym przypadku na zdjęciach na Placu Grzybowskim w Warszawie) czy z innymi roślinami, jak różowe kwiaty krzewuszki (np. na Bulwarach Wiślanych).

Lakier sprawdza się bardzo dobrze. Po pierwszym malowaniu utrzymał się na paznokciach przez tydzień. Po tygodniu lakier wymaga już ponownego nałożenia, więc dzisiaj czeka mnie nowe malowanie. 
Lakier marki Lovely – Gloss like gel, ma numerek kolorystyczny 128, a jak jest napisane na opakowaniu jest to – Lakier do paznokci imitujący efekt lakieru żelowego – i faktycznie tak się prezentuje na paznokciach.
Mimo, że nie jestem jako taką zwolenniczką fioletu, to akurat miałam na tyle trudne ostatnie dwa miesiące, że mam wyjątkowy niedobór koloru w swoim życiu i szukam go gdzie tylko się da – nawet na paznokciach 🙂
Lakier ma pastelowy, elegancki odcień, więc sprawdził się do różnych stylizacji kolorystycznych.  Część z nich zobaczycie na blogu, więc zachęcam Was do bycia stałymi czytelnikami, bo poza moimi przemyśleniami życiowymi, stylizacje i uroda będą równie kluczowymi tematami na blogu, ale przez moje zmiany życiowe nie było to przez moment możliwe.
 Jakie Wy kolory paznokci wybieracie na tegoroczny maj lub czerwiec? 🙂

Może to Ci się spodoba:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *