Buty na wiosnę, czyli kwietniowe zakupy

Ciepłe dni pozwalają zrzucić zimowe ubrania i rozpocząć wiosenno – letnie zakupy.
Ja też ostatnio poszalałam, a swoje zakupy zaczęłam od butów. 
Kolejny raz zrobiłam zakupy w sklepie internetowym multu.
Poprzednie zakupy były udane i wygodne, więc i tym razem stwierdziłam, że jak mało mam czasu na bieganie w tej chwili po sklepach stacjonarnych to wybór butów i ubrań w internecie z dostawą do domu będzie idealnym rozwiązaniem.
Moje podróżowanie i to wcale nie związane z przyjemnościami w ciągu ostatnich kilku miesięcy mocno mnie zmęczyło. Maj natomiast to moja ulubiona pora roku, więc postanowiłam zakończyć w tym miesiącu etap życia na walizkach i buty są mi do tych zmian wyjątkowo potrzebne 🙂 Co jak co, ale to własnie buty niosą mnie przez świat i to one powodują, że można przejść w nich kilometry lub poczuć się kobieco, kiedy mają obcasy.
Jak wyglądają w stylizacjach – to Wam jeszcze pokaże w późniejszych wpisach, ale a tą chwilę pokazuje Wam mój wybór.
Wiosenno – letnie butki na słupku i snakersy do codziennych spacerków z Florką i wyjazdów to był mój priorytet w tych zakupach.
Planuje bowiem zmienić niedługo mieszkanie – tym razem wybrać już najodpowiedniejsze dla mnie i takie, które będzie na dłużej, więc wiele kilometrów, spotkań i przejść przede mną. Wygodne buty to podstawa.
Wypatrzyłam także kilka innych rodzajów zarówno w sklepie multu jak i innym sklepie internetowym, więc jak już będę miała swoje nowe miejsce na ziemi, to napewno nowe zakupy się jeszcze pojawią 🙂
A jakie Wy buty planujecie kupić tej wiosny? Jakie modele Wam się marzą?

Może to Ci się spodoba:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *