ciekawe pomysły na Dzień Kobiet

źródło
Rozpoczynamy marzec, a z Nim zbliżające się święto Dnia Kobiet. Jest to nie tylko miesiąc właśnie z Dniem Kobiet kojarzony, ale także z Dniem Mężczyzn i  najważniejszym dniem w marcu – Pierwszym Dniem Wiosny. Z okazji wiosny jeszcze się kilka wpisów pojawi, ale na razie skupmy się na zbliżającym się Dniu Kobiet, który już za tydzień.
Jaki prezent można zafundować samej sobie z okazji tego dnia, albo co kupić kobietom, aby były w wyróżnione i zadowolone? Jak zaskoczyć wszystkie Panie?
Moją propozycją jest przede wszystkim sprawienie, by ten dzień był miły, radosny i pełen niespodzianek.
Czasami wystarczą same życzenia, wiem co mówię, bo wielu Panów o tym zapomina, a nic gorszego nie może być jak zapomnieć złożyć życzeń kobiecie. Kobieta tego nie zapomni – warto o tym Panowie pamiętać. Panie sobie składają życzenia zawsze. Wiedzą, że tego dnia mogą poszaleć – zakupy, kawa i ciacho z koleżanką w kawiarni, a nawet SPA, masaż, solarium, sauna, siłownia czy skok ze spadochronem – wszystko jest dozwolone.
Ja nigdy nie przeżyłam jakiegoś spektakularnego Dnia Kobiet, bo zawsze w tym czasie miałam ogrom pracy. Poza rodziną, która jest u mnie złożona głównie z kobiet, nie za wiele życzeń otrzymywałam od Panów, nawet mając z nimi stały kontakt. Tłumaczyłam sobie wtedy, że są po prostu źle wychowani, bo dżentelmen pamięta o takich drobiazgach jak życzenia. Nie miałam też im jakoś szczególnie za złe z tego powodu, bo przynajmniej kształtował mi się obraz mężczyzn,z którymi nie chciałabym być i  nie chciałabym się z nimi zbytnio spoufalać w relacjach damsko-męskich, skoro zrobienie przyjemności kobiecie to dla nich taka ujma i wysiłek.
Na szczęście są również Panowie, którzy mają ogrom pomysłów na zrobienie niespodzianek wszystkim Paniom, które znają.
Poza kwiatkami, które są klasycznym wyborem prezentu, warto wymyślić coś ekstra. W cenie bukietu kwiatów, a niekiedy nawet jednego kwiatka, można kupić lakier do paznokci, pomadkę, czy próbkę perfum.
Uroczymi prezentami okażą się także ciekawe kosmetyczki, opaski na oczy do snu czy opaski do włosów – makijażowe, zestaw organizerów na kosmetyki do podróżysrebrne i złote tatuaże czy okulary, które świetnie sprawdzą się wiosną i latem.
Takie niewielkie drobiazgi a ucieszą każdą Panią. A jeżeli jeszcze chodzicie do szkół czy studiujecie i Pań do obdarowania jest dużo, to czy nie lepiej będą prezentować się tego typu prezenty, zamiast najprostszego kwiatka, po którym po tygodniu nie będzie śladu?
Panie, dajcie znać co Wam sprawiłoby największą frajdę? Napiszcie również, który z Dni Kobiet i jaki prezent okazał się dla Was najbardziej zaskakujący i oryginalny.

Pomadka Golden Rose
Lakiery Hybrydowe np. firmy Semilac
Próbki perfum
 źródło
Złote i srebrne tatuaże na zbliżające się lato
Opaska makijażowa
źródło

Opaska na oczy, do snu

Może to Ci się spodoba:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *