zakupy modowe o jakich myślę w tym roku

Moda to temat, który nie ma i nie będzie miał końca. Jako ludzie ubranie jest naszym nieodłącznym elementem, aby wytrzymać w mroźne, zimowe dni, jak także czuć się swobodnie i lekko w trakcie upałów.
Kiedy przeglądałam w tym roku sklepy internetowe, znalazłam kilka ubrań, które chciałabym, aby znalazły się w mojej szafie i postanowiłam się z Wami podzielić co zwróciło moją uwagę w tym roku i co najzwyczajniej w świecie mi się podoba, chociaż wcale nie jest w tym roku modne i na topie.
W związku z tym, że jeszcze trwa, ale powoli zacznie kończyć się zima, to kilka ubrań dotyczy jesieni i zimy, i o ile moda kolorystyczna się nie zmieni, to chętnie zakupiłabym dla siebie dwa płaszcze.
Oba kolorowe, bo obecnie mam bardzo lubiany przeze mnie płaszczyk szary z bufiastymi rękawami przy nadgarstkach, ale mam ewidentnie dosyć koloru szarego po ostatnich latach i większość szarych rzeczy w tym roku z mojej szafy zniknie.
Płaszcze w kolorze żółtym i zielonym bardzo, ale to bardzo mi się podobają i chętnie bym je ponosiła.

Kolejne ubrania, które zrobiły na mnie wrażenie w tym roku, a nawet już poprzednim i to nie ubranie a buty, to buty z frędzlami, na które szykuje się od ubiegłego roku. Niestety ciężko je znaleźć w odpowiednim rozmiarze, w większości przypadków ich brak, ale wierzę w to, że kiedyś się ich doczekam, bo jestem nimi zauroczona. 
Moją uwagę zwróciły także złote i białe ubrania. Wyjątkowo mnie zachwycają i w tym roku będę próbować wypełnić nimi moją szafę.
oraz koturny boho na koturnie
złota spódnica
koszule różnego rodzaju
spodnie eko skóra
Zdjęcia zostały pozyskane z ofert sklepów internetowych. Nie jest to wpis sponsorowany, więc nie podaję Wam bezpośrednich linków. Jeżeli jednak chcecie wiedzieć gdzie można znaleźć takie cudeńka ubraniowe, to zaglądnijcie a allani, varlesca czy już wielokrotnie opisywany przeze mnie sklep multu. 
Jak  zrobię w nich zakupy i  pokaże Wam produkty na mojej sylwetce, to na pewno podlinkuje Wam, gdzie je kupić.
A jakie marzenie modowe Wy macie na ten rok?

Może to Ci się spodoba:

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *