kto urodził się dnia 14 stycznia? :)


Przyszedł czas moich urodzin – 14 stycznia 🙂
Jak się czuję, wiedząc, że lata mijają, a życie nie ułożyło się tak jak zakładałam i na tą chwilę ciągle mnie sprawdzało i kształtowało? 
Całkiem dobrze, bo jestem o te 34 lata mądrzejsza i gdyby nie te wszystkie sytuacje z całego życia, nie patrzyłabym na świat w taki a nie inny sposób. Nie dążyła do tego do czego teraz dążę. Nie tworzyłabym tak jak tworzę. Nie była tak silna jak jestem. Nie była tak zawzięta w działaniach jak jestem.


Ale o tym co mnie ukształtowało to nie dzisiaj. W ostatnich postach było już tego wiele. 
Dzisiaj poszukuje osób, które urodziły się 14 stycznia. Osób, które może opowiedziałyby w komentarzach swoje historie, albo sytuacje z ostatnich lat, które je ukształtowały. Może są na moim blogu czytelniczki i czytelnicy urodzeni 14 stycznia? 


Jeżeli jeszcze nie, to może kiedyś będą, a aby zaprezentować Wam cechy mojego charakteru i możliwe cechy charakterów osób, urodzonych właśnie dzisiaj, poniżej zamieszczam Wam treść z pewnej książki z 1991 roku. W dużej mierze jej słowa zgadzają się z rzeczywistością. Oto one:


„KTO URODZIŁ SIĘ DNIA 14 STYCZNIA”
Uczuciowy, namiętny – może okazać zdolności literackie lub artystyczne.

Jest to natura miła, delikatna, o usposobieniu szlachetnym. Jego umysł jest głęboki i subtelny, a chociaż nieraz trzyma się ustalonych poglądów i ogólnie przyjętych wierzeń – trafnie rozumuje, przejawiając zdolność do koncentracji i logiczności.

Nierzadko taki człowiek obdarzony bywa jakimiś zdolnościami twórczymi, literackimi, muzycznymi, a wykazuje również zdolności do mechaniki.

Typ rozwinięty jest usposobiony filantropijnie; wierny, lojalny, poświęcający się, uprzejmy, wykazuje wytrwałość i umiejętność w dostosowywaniu się.

Przejawia w życiu dużo ostrożności, zwłaszcza w sprawach pieniężnych oraz w interesach wszelkiego rodzaju.

Może osiągnąć powodzenie na wyższych stanowiskach administracyjnych, w służbie państwowej, kierując jakimiś większymi przedsiębiorstwami, a dzięki swym doskonałym zdolnościom pedagogicznym może również z powodzeniem obrać karierę nauczyciela. Jego zdolności dyplomatyczne dopomagają mu w robieniu interesów.

Chociaż nie chce dać tego poznać po sobie – jest bardzo uczuciowy i namiętny.

Jego wadą największą jest temperament wyjątkowo zmysłowy, oddany miłości i rozkoszy. Nieraz też nie potrafi utrzymać na wodzy swych uczuć i namiętności, dopuszczając się różnych ekscesów, co może mu nawet zaszkodzić na zdrowiu.

Organizm jego bowiem niezbyt jest silny, a chociaż z wiekiem staje się mocniejszy, to jednak niezdolność do opanowania swych wzburzonych namiętności może go przyprawić o cierpienia.

Co mu grozi. Dzięki tej nieopanowanej uczuciowości o ile nie dostanie się w czyjeś ręce silne i pewne, które by potrafiły nim pokierować odpowiednio – może okazywać w życiu chwiejność, a nawet narazić na szwank swą sytuację życiową.

Jest dość wymowny, a styl jego jest wypracowany i ozdobny. Pragnie uniknąć wszelkich ograniczeń, lecz okazuje też dużo fatalizmu, poddając się milczeniu losowi.


Mam nadzieję, że dzisiejszy wpis rozjaśnił Wam cechy osobowości ludzi urodzonych 14 stycznia, tak jak ja 🙂 A osoby dzisiaj urodzone – napiszcie, czy się z tym zgadzacie.

Na koniec mogę sobie jedynie życzyć, aby ten rok życia, pokazał mi, że można liczyć na ludzi, polegać na nich, znaleźć ludzi lojalnych, szczerych, prawdziwych i mieć nadzieję, że wyciągną rękę kiedy trzeba, będą rozwijać się wraz ze mną, a także nigdy nie będą przyczyną upadku, a będą przyczyną wzrastania.Tego urodzinowo życzę sobie i Wam wszystkim, urodzonym każdego dnia w tym roku (no a szczególnie tym z 14 stycznia 🙂 ).
I faktycznie – jedno zdanie z opisu powyżej mnie dotyczy bardzo „pragnie unikać wszelkich ograniczeń”, a ja nie znoszę być od kogokolwiek zależna, czy być przez kogokolwiek ograniczana i mam nadzieję, że Wy, będący ze mną to widzicie 🙂 A jak nie – to jeszcze zobaczycie, bo ciągnę za sobą równie lojalnych ludzi jak ja i zawsze tym lojalnym pomagam i o nich pamiętam 🙂

Może to Ci się spodoba:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *