Mikołajki w kobiecym wydaniu

W tym roku miałam okazję poczuć się jak prawdziwy święty Mikołaj, a raczej Mikołajka. Zawsze chciałam przebrać się w mikołajowy strój i nie tylko poczuć ten mikołajowy szum jaki dopada każdego świętego Mikołaja, ale także móc poczuć magię świąt w zupełnie inny niż dotychczas sposób.
Kiedy w centrach handlowych czy wokół nich widzę śnieżynki, Mikołajów czy Mikołajki to w głębi duszy zazdroszczę tym osobom, które wykonują pracę w przebraniu, że mogą nie tylko zarabiać ale także się przy tym świetnie bawić.
 
Oczywiście dla niektórych to wielka ujma tak pracować, a w wielu przypadkach te osoby nawet się wstydzą – przed znajomymi i innymi. Ale ja uważam, że powinni być dumni, że to oni są wybranymi do tak charakterystycznej pracy, bo nigdy nie wiadomo czy taka praca nie przyniesie im później oczekiwanej rozpoznawalności, a może nawet propozycji wystąpienia w czymś wyjątkowym.
 
Dlatego kiedy w tym roku mogłam ubrać strój Mikołajki, spełniło się jedno z moich odwiecznych marzeń, by poczuć jak to jest.
I jak było? Genialnie, wesoło, można było zobaczyć się w zupełnie nowej roli.
W takiej wersji naprawdę rzadko kiedy można się zobaczyć, tym bardziej, że kobiecych odpowiedników Mikołaja jest mało. Bo przecież co dla kobiet za stroje pozostają poza aniołkami, śnieżynkami czy mikołajkami? Pozostaje – bycie reniferem, bałwankiem, choinką czy elfem? Wybór zbyt duży nie jest.
Dlatego dzisiaj pokazuje Wam swoją wersję mikołajkową, a poniżej także stroje i gadżety, które na Mikołajki powinna zapewnić sobie każda babeczka 🙂 
Oto one:
Strój mikołajki
Czapka mikołaja
pościel świąteczna
pościel świąteczna
piżama kombinezon w świątecznym stylu
kapcie świąteczne
Etui świąteczne
świąteczne paznokcie

Może to Ci się spodoba:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *