Stylizacje na Andrzejki

Torebka www.e-swieta.pl / biżuteria Apart
Dzisiaj mamy Wigilie świętego Andrzeja. W związku z tym zarówno dzisiaj jak i jutro, a niekiedy także w weekend, wiele osób będzie spotykać się na przedadwentowych imprezach czy domówkach, aby np. wróżyć, dobrze przy tym się bawić i poznać swoją przyszłość.
Czy wierzycie we wróżby czy nie, to na pewno wykorzystacie ten dzień do możliwości przeżycia go w inny sposób niż zazwyczaj. Ja we wróżby wierzę (szczególnie te prawdziwe), bo kilka razy niektóre przepowiednie się sprawdziły i mam nadzieję, że jeszcze się sprawdzą.
Wierzę także w przesądy. W to, że pieniądze czy piórka znajdywane na ulicy podrzuca Nam anioł stróż, a nietypowe sytuacje czy znaki podsyła Nam los i nie dzieją się one bez powodu.
Torebka www.e-swieta.pl /biżuteria Apart

Moje życie to huśtawka zmian, a także szczęście do pecha, czy trudności jako codzienność.
Czasami mam dni, że zastanawiam się dlaczego mam tak beznadziejne życie, że nie może iść płynnie jak u innych, ale mój charakter nie pozwala mi się poddać i za to jestem mu wdzięczna. Wróżby, znaki i przesądy już nie raz podniosły mnie na duchu, kiedy było bardzo źle. Przestrzegły także przed wieloma trudnymi życiowymi sytuacjami i mimo, że wtedy w nie nie wierzyłam, to okazały się prawdziwe.
Moje życie pokazało mi także, że cokolwiek w życiu byśmy nie robili, to i tak będzie jak ma być, nawet jak bardzo będziemy się buntować. Ja ostatnio mam taki wewnętrzny bunt i z całych sił próbuje się nie załamywać, że znowu mam coś pod górkę. Nie mogę doczekać się chwili by kiedyś móc żyć z taką lekkością jak inni i czerpać radość z tego, że coś mi wreszcie w życiu wychodzi.
Torebka www.e-swieta.pl biżuteria Apart
O sytuacjach życiowych mogłabym pisać 
jeszcze długo, ale dzisiaj skupmy się na propozycjach, zestawieniach ubraniowych jakie można połączyć, by wybrać się na udane andrzejki.
I mimo, że zakupy ich mogą być w ostatniej chwili, to oto moje propozycje na stylizacje andrzejkowe, w których można wybrać się zarówno na domówkę, imprezę, jak i event andrzejkowy. 3 zestawienia w nieco innym stylu, 3 propozycje kolorystyczne, na 3 możliwe sposoby.
Którą Wy Panie i dziewczyny byście stylizacje wybrały dla siebie? Piszcie śmiało w komentarzu.

Może to Ci się spodoba:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *