buty Multu – odważnie tej jesieni

Kiedy kupuje buty, to zawsze pierwsze co robię to szukam butów po sklepach stacjonarnych i sieciówkach mając skrytą nadzieję, że kupię interesujące buty za rozsądną cenę. Zawsze się jednak zawodzę. Nachodzę się, nabiegam, znajdę może jedną parę, która mi odpowiada i wychodzę bez zakupów, bo uważam, że ta jedna para, która mi odpowiada nie ma korzystnej ceny.
Dlatego nauczona doświadczeniem wiem, że kiedy nie znajdę butów stacjonarnie to po powrocie do domu zasiadam do sklepów internetowych i do multu. 
W sklepie multu jest mnóstwo butów, które mi się podobają i zawsze znajdę w nim coś dla siebie. 
Tym razem wybrałam buty jesienne o nieco szalonym kroju. Długo się zastanawiałam czy kupować klasyczne buty w standardowym kroju, czy zaszaleć tej jesieni i kupić buty, które mi się po prostu podobają.
Od dłuższego czasu wybieram ubrania bardziej nietypowe, bo dobieram swoją wymarzoną szafę. Wcześniej były to ubrania przewidywalne, często klasyczne. Teraz inne, oryginalne, interesujące.
Mój obecny wybór to snakersy z frędzlami w odcieniu jasno szarym. 
Są bardzo wygodne, ciepłe, lekkie, wiązane z tyłu, dzięki czemu sprawdzą się a każdej nodze, zarówno tych z niskim, jak i wysokim podbiciem, nakładane na grube lub cienkie skarpetki, długie bądź krótkie nogawki.
Jeżeli szukacie wygodnych butów na okres jesień – wiosna, mogę jak najbardziej polecić.
Jakie Wy buty lubicie najbardziej?

Może to Ci się spodoba:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *