Letnia sukienka w jesiennym wydaniu

Latem dostałam od mojej siostry na imieniny sukienkę. Sukienka jest z Włoch, więc przejechała długą drogę aby do mnie trafić. Jak ją zobaczyłam to zakochałam się w niej od razu. Zwiewna, elegancka, idealna na lato, jesień i wiosnę jednocześnie. Do tego bardzo wygodna i pasująca do luźnych jak i eleganckich stylizacji.

Dzisiaj pokazuje Wam letnią i jesienną stylizacje tej włoskiej sukienki, która obrazuje, że można  bardziej elegancką sukienkę łączyć z innymi stylami i wydłużyć czas użytkowania letnich ubrań.

Kolorystyka sukienki idealnie komponuje się w jesienne klimaty, więc mimo, że dla jednych może wydawać się chłodna, to dla mnie na początek jesieni jest idealna. A świetnie sprawdzi się także na randkę czy wyjście ze znajomymi.

Mi tej jesieni jest wyjątkowo gorąco, a temperatura i słoneczne dni sprzyjają, więc mimo, że trafiła do mnie pod koniec lata, to wykorzystuje ją kiedy się da. Na wiosnę będzie miała swój czas, ale nie chce by przeleżała bezczynnie całą zimę.

Dlatego sami zobaczcie moją dzisiejszą propozycje wykorzystania letniej sukienki jesienią. Prawda, że pasuje do jesiennych dni?

Może to Ci się spodoba:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *