JADĘ NA SEE BLOGGERS ! – drugi krok w kierunku spełnienia marzeń :)

Udało się! Jupi! 😀
W tym roku znowu będę na See Bloggers 🙂
Cieszę się mega mocno, że udało mi się dostać do grona wybranych 😀 Idealna impreza dla blogerów, youtuberów, influancerów – po prostu twórców internetowych w Polsce przede mną !

To moje drugie podejście, więc i tym razem wiem jak się do niego przygotować, bo za pierwszym razem jechałam w ciemno, nikogo nie znając, nie wiedząc czego się spodziewać, ani nawet tego co ze sobą zabrać, bo jak się okazało, brakowało mi wielu rzeczy, bo pierwszego dnia strasznie padało i wszystko doszczętnie mi zmokło.
Ponadto lokalizacja w Łodzi sprawia, że mam godzinkę dojazdu do celu z Warszawy, co tym bardziej mnie cieszy 😀 Zdążę zaczerpnąć pozytywnej energii, zwiedzić miasto, a nawet wrócić do domu na noc i ponownie wrócić na drugi dzień.
Do wydarzenia mamy 2 miesiące, a ja już nie mogę się doczekać. Poprzednia edycja w Gdyni tak mocno zmieniła moje spojrzenie na blogowanie i dodała mi tak pozytywnego kopa na cały rok, że czasami się zastawiam czy to własnie see bloggers nie zapoczątkował moich decyzji o przeprowadzce do Warszawy, a przynajmniej po miesiącu od wydarzenia zmieniłam miejsce zamieszkania, a po dwóch miesiącach już byłam w Warszawie.
Mimo, że cały czas pracuje nad promocją blogów, rozwijam kanał i jednocześnie prowadzę biznesy, to kiedy nowe marki doprowadzę do upragnionego celu i zacznę się nimi z Wami dzielić, mam nadzieję, że do tej pory społeczność bloga Rok Dla Siebie czy kanału youtube Projektanteczka wzrośnie i będziecie odważnie dzielić się na blogu swoimi doświadczeniami ze zmiany życia w przeciągu jednego roku. 
No więc, czy czytają mnie inni blogerzy, youtuberzy czy influancerzy, z którymi się spotkam w Łodzi w tym roku?:) 
Czy jesteście czytelnikami nie mającymi na co dzień styczności ze światem blogerów, youtuberów czy influancerów i chcielibyście więcej się na ten temat dowiedzieć?
Jeżeli należycie do tej drugiej grupy to już teraz obserwujcie bloga, bo całą relacje z imprezy zobaczycie zarówno na blogu jak i na moim kanale.

Może to Ci się spodoba:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *