przydatne gadżety na prezent – do podróży

Kiedy jeszcze w listopadzie chodziłam po sklepach, zrobiłam takie mini zakupy na prezenty.
Ze względu na to, że uwielbiam gadżety w sklepie Flying Tiger Coenhagen, okazało się, że można w nim dostać rzeczy przydatne do podróży, o optymistycznych kolorach.

Doszłam do wniosku, że skoro przeprowadziłam się do Warszawy i tym sposobem moja cała najbliższa rodzina jest rozrzucona po Polsce i każda z Nas dużo podróżuje i będzie podróżować, to stwierdziłam, że część prezentów musi temu posłużyć, aby te podróże były przyjemniejsze.

Postanowiłam kupić dwa zestawy pojemniczków na kosmetyki, których na co dzień każdy z Nas używa, a które to strasznie ciążą w bagażu, kiedy musimy zabrać wszystko na raz.
Ponadto zobaczyłam również mini szczoteczki – gadżet, który można nawet na co dzień nosić w torebce, bo jest wygodny i w każdym miejscu się sprawdzi. Wystarczy do niej dokupić mini pastę do zębów i żadna, nawet najdłuższa podróż nie będzie bagażową udręką, a przyjemnością i przemieszczanie się z miejsca do miejsca nie stanie się uciążliwym obowiązkiem, a zminimalizuje trudność dźwigania walizki do minimum.
Mimo, że to świetny prezent pod choinkę, nie chciałam Wam pokazywać produktów wcześniej, bo chciałam zrobić rodzinie niespodziankę. Jednak jeżeli będziecie we Flying Tiger Copenhagen, to sami, nawet dla siebie, możecie zakupić taki zestaw przydatnych do wyjazdu gadżetów, aby każdy wyjazd był dla Was wygodą a nie męczarnią.
Ja osobiście uwielbiam takie dodatki, bo one bardzo ułatwiają i ulepszają życie. A jak to jest z Wami? Lubicie produkty w podróży, które pozwalają Wam lepiej funkcjonować, czy traktujecie to jako zbędą rzecz, bo uważacie że jeden dzień się przemęczycie, a później i tak nie jest to ważne? Dajcie znać w komentarzu z czego fajnego jeszcze korzystacie kiedy jesteście w podróży.

 Może to Ci się spodoba:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *