odżywka Garnier Ultra Doux

Ostatnio pisałam o nowych odżywkach Garnier Fructis, dzisiaj natomiast chce Wam pokazać odżywkę Ultra Doux w kolorze czerwonym, którą ostatnio wypróbowałam w zastępstwie nie znalezionej w sklepach odżywki Ultra Doux w żółtym opakowaniu czyli z masłem karite i awokado.

Tylko na tą odżywkę natrafiłam w Warszawie, więc zakupiłam ją z czystej ciekawości. Z ciekawości, czy będzie równie dobrze wpływać na moje włosy.
Odżywka do włosów farbowanych, a moje takowe są, to równie dobre rozwiązanie jak odżywka do włosów zniszczonych i suchych.
Odżywka zawiera w sobie olejek arganowy i żurawinę. Odżywka równie dobrze wpływa na moje włosy jak poprzednie, które opisywałam, ale wydaje mi się, że ma mniejszą siłę działania. Do włosów farbowanych zapewne nadaje się jak należy, ale kiedy są farbowane i mocno zniszczone – z tym może być już różnie. Przynajmniej u mnie odżywka sprawdziła się połowicznie. Chwilowo spowodowała nawilżenie i możliwość ułożenia włosów, ale jak wyschły, niestety znowu zaczynały być suche. 
gdyby moje włosy były zdrowe i farbowane, to uważam, że sprawdziłaby się w 100%. Tak daje jej ocenę 79%. 
A jakie Wy macie doświadczenia z odżywkami ultra doux? Jeżeli oczywiście używacie 🙂 Dajcie znać w komentarzu.

Może to Ci się spodoba:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *