niebieski akcent, czyli zimowa stylizacja w chłodnych barwach

W związku z tym, że zima za pasem i chłodne dni już nastały, pora zmienić stylizacje w chłodniejszych odcieniach. 

Ze względu na to, że na co dzień projektuje i wiele tematów związanych z kolorystyką jest u mnie na porządku dziennym, to nie wyobrażam sobie zimy w kolorach czarno – białych czy szarych.

Większość ubrań jest często w zimie, w sklepach, w zachowawczych kolorach.  Dla mnie musi być akcent kolorystyczny. Szarości owszem, jasne brązy w odcieniach również, ale kolor czarny tylko w postaci jednej rzeczy a nie całego stroju.
Oczywiście mam również tak, że często sięgam po ubranie w zależności od nastroju. Kiedy nastrój jest melancholijny często sięgam po ciemne ubrania, kiedy natomiast jest optymistyczny zawsze są to jasne stroje.
Dzisiaj mam na sobie bluzkę – sweterek, który dostałam od mojej mamy w paczce. Sweterek jest z pepco, jest wyjątkowo miły w dotyki i bardzo miękki. Ponadto jest dłuższy na jedną stronę i ma rozcięcie, więc można go opuścić i będzie miał wówczas taki ciekawy asymetryczny krój, lub związać tak jak ja to zrobiłam w tejże stylizacji.
Do tego rajstopy w odcieniu kawowym i niebieska spódniczka – niestety nie pamiętam gdzie zakupiona, i nie ma na niej metki, ale obstawiam, że może to być new yorker, vero moda, top secret lub reserved 😉
A jakie Wy kolory lubicie nosić zimą? 
Niedługo napiszę Wam jakie kolory będą modne w 2018 roku i patrząc na nie mogę stwierdzić jedno – już mi się podobają 😀 wszystkie bez wyjątku – a z tym bywało u mnie różnie 🙂

Może to Ci się spodoba:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *