co byś napisał/a w swojej pierwszej książce?

Tak się złożyło, że napisałam już dwie swoje książki. Jak napisać książkę? – bardzo prosto. Po prostu znaleźć czas, skupić się i pozwolić myślom przelać się na papier.

Moje książki są jednak jeszcze w trybie 'offline' jeżeli można to tak nazwać. Są od siebie kompletnie różne, są skierowane do innych osób, mają inne przesłanie, inny charakter pisania.
Kiedy nagrywałam film na youtube – Moja pierwsza książka, który możecie zobaczyć TUTAJ , to nie pamiętałam wtedy, że swoją pierwszą książkę napisałam jeszcze w dzieciństwie.
Ta pierwsza książka z dzieciństwa, była maleńka, miała dużo rysunków i treść, a jej tytuł brzmiał „Leśne zwierzęta”. Moja mama znalazła ją przez przypadek i mi pokazała, ale już po nagraniu tego filmu. Kto w dzieciństwie przypuszczałby, że tak będę kochać pisać, że stworzę blogi, będę pisać artykuły do magazynów i portali czy pisać własne książki.
Życie jest nieprzewidywalne, ale Nasze talenty ujawniają się w dzieciństwie. My rośniemy, nie dostrzegamy ich, otoczenie i szkoły Nas zmieniają i kształtują, aż wreszcie o nich zapominamy.
Kończymy szkoły, studia, idziemy do pracy, żeby mieć z czego żyć i często zadowalamy się pracą, którą uda Nam się zdobyć, bo przecież tak o nią trudno. Aż wreszcie każdego dnia budzimy się ze smutkiem na twarzy i zastanawiamy się gdzie popełniliśmy błąd, że jesteśmy nieszczęśliwi. A My po prostu zapomnieliśmy o Naszych radościach i talentach, które były widoczne w dzieciństwie, a które dalsze życie zweryfikowało.
Teraz nie wyobrażam sobie życia bez pisania. Daje mi to dużo radości i mogę podzielić się pisząc wszystkim tym, czego ludzie nie słyszą jak mówię.

A Wy marzycie o swojej książce? Macie już napisaną? Albo wiecie co chcecie w Niej opowiedzieć? Co byście wzięli jako temat przewodni swojej pierwszej książki? Do kogo byście ją kierowali?

Może to Ci się spodoba:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *