muzyka warta posłuchania, część 1

Zauważyłam, że wiele wpisów na blogach odnosi się do książek  i recenzji filmów. Tak mało się mówi o muzyce. 


Postanowiłam zatem podzielić się z Wami utworami, które tak mocno wywarły na mnie emocje dotyczące mojego życia, ale też które są bardzo wartościowe w słowie i przekazie, oraz te które były ze mną kiedy upadałam, oraz wtedy kiedy się podnosiłam. Niektóre czuje całą duszą inne przypominają mi życiowe zdarzenia. Gdyby nie one, moje najtrudniejsze chwile, te bez sił, bez motywacji które powodowały, że ciężko było walczyć o swoje cele, te chwile mogłyby ciągnąć się w nieskończoność. Nie warto aby się ciągnęły. Życie mamy jedno, czasu na ziemi mało. One mnie podniosły.
Są to zarówno polskie jak i zagraniczne utwory. Najpierw zacznę od polskich. To właśnie nimi mogłabym wiele opowiedzieć, wiele swoich emocji i doświadczeń.
Wsłuchujcie się w muzykę, w słowa. Nie oceniajcie po rodzaju. Rodzaj często może Was zmylić. Zamknięcie się na określony rodzaj muzyki może spowodować, że nie poznacie i nie usłyszycie najcudowniejszych muzycznych perełek, które będą z Wami, kiedy nie będzie nikogo, i które będą Was dopingować wewnątrz głowy, kiedy nikt nie będzie ich słyszeć jak utkwią w Waszym umyśle.

Jak mnie ktoś pyta jakiego rodzaju muzyki słucham, to nie jestem w stanie odpowiedzieć. Najchętniej odpowiedziałabym wtedy – wartościowej, działającej na emocje, przypominającej mi ważne wydarzenia i chwile. Więc jakiej muzyki słucham – każdej! A oto przykłady 🙂 Wstawiałam je w kolejności dowolnej, więc zarówno stylem jak i treścią są nieco pomieszane.
Może słyszeliście je wszystkie a może coś okaże się nowością, która Was zainteresuje, wspomnieniem Waszych życiowych chwil.

Posłuchajcie i dajcie znać w komentarzach, czy któryś z tych utworów też okazał się dla Was kluczowy w życiu?
polska
zagraniczna

Temat muzyki poruszę jeszcze nie raz, bo jest taki ogrom utworów, które są na tyle dla mnie ważne, że ich lista jest ogromna. Większość z Nich nie jest tak popularna jak część tych, które wstawiłam dzisiaj, a tak mocno mogą kojarzyć się z wieloma pozytywnymi i negatywnymi sytuacjami nie tylko mi, ale również Wam, że chciałabym się z Wami nimi podzielić jeszcze w przyszłości.

Bądźcie zatem ze mną na bieżąco, aby poznać kolejne utwory w przyszłych postach .:)

Może to Ci się spodoba:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *