nowiutkie buty prosto do domu

Buty na jesień i buty na wiosnę, to nie jedyna nowość z ostatnich dwóch tygodni mojego życia.Zniknęłam na 2 tygodnie, bo musiałam się – nachodzić – i te butki wypróbować. Ale poza samych chodzeniem, tak naprawdę kończyłam tematy, które opracowywałam przez cały rok.

Postanowiłam w tym roku wiele tematów rozpocząć, wiele zmienić w swoim życiu i kto jest ze mną na bieżąco, ten wie, że wiele takich spektakularnych zmian w moim życiu nastało. Nie są to jednak wszystkie z moich postanowień, więc póki rok trwa, a czasu coraz mniej do jego końca, poruszam się teraz na 6 biegu, żeby ze wszystkim zdążyć i wszystko zrealizować.

Ale dzisiaj nie o tym nad czym pracowałam – o tym dowiecie się w swoim czasie. 
Dzisiaj o moim nowym, butkowym zakupie.
O butach mówiłam już w filmie na youtube, który możecie obaczyć TUTAJ. Dzisiaj pora na zdjęcia.
To moje pierwsze buty z zakupów internetowych. Zarówno ja, jak i wiele osób ma obawy przed kupieniem butów przez internet. Argument o konieczności przymiarki, argument o wygodzie, wyglądzie czy chociażby dobraniu odpowiedniego rozmiaru to istotne tematy. Ja zaryzykowałam, zakupiłam buty przez internet pierwszy raz i jestem nimi zachwycona.
Buty kupiłam w sklepie multu.pl, a na stronę przekierowała mnie platforma domodi.pl
Nie dość, że poznałam nowy sklep, to jeszcze zakochałam się w ich asortymencie i cenach, które o tej porze roku są genialne.
W ten sposób zakupiłam dwie pary butów w cenie jednej pary dostępnej w sklepach stacjonarnych i jeszcze przy pierwszych zakupach dostawę miałam gratis. Kto by nie skorzystał?
Zobaczcie sami jakie dzięki temu cudeńka trafiły do mojego domu. Jakość wykonania jest świetna, wygoda jeszcze większa, a szpilki – miodzio! Już nie mogę doczekać się wiosny 😀
A Wy lubicie kupować buty czy traktujecie to jako konieczny obowiązek, bo nigdy nie możecie natrafić na buty w Waszym guście i stylu?

Może to Ci się spodoba:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *