plannery – porównanie

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, Mikołajki, Andrzejki i Nowy Rok. Wszystkie okazje do wręczania sobie prezentów.
Już teraz rozpoczynają się wzmianki na temat Świąt, bo okres przedświąteczny to czas, kiedy wszyscy pracują na wysokich obrotach, sklepy internetowe pękają w szwach od zleceń i wysyłki paczek, więc jeżeli chce się zamówić cokolwiek przez internet, to warto myśleć o tym wcześniej, aby prezenty dotarły na czas.
Jestem w trakcie poszukiwania odpowiedniego kalendarza dla siebie i plannerów na nowy rok.
Dzisiaj chce się podzielić z Wami plannerami, które przeglądam obecnie, ale które ciągle nie spełniają moich oczekiwań plannerowych.
Zaprojektowałam swój własny planner i marzę o jego wydaniu, ale na razie dostępny jest w formie elektronicznej do własnego wydruku lub jako planner w pliku excel do osobistego uzupełniania. 
Plannery mojego autorstwa w obu wersjach będzie można kupić już niebawem na blogu Rok Dla Siebie, ale jeżeli poszukujecie na tą chwilę wersje drukowane, książkowe, to poniżej przedstawię Wam te, które w jakiś sposób zrobiły na mnie wrażenie. Oto one:
1. Krok Bliżej Sukcesu . pl – świetne rozwiązanie, kiedy postanawiamy coś zmienić w swoim życiu. Poza kalendarzami i plannerami, można dostać w sklepie dzienniki treningowe, które pomogą w utrzymaniu zdrowego trybu życia, pamiętaniu o ćwiczeniach i wielu innych ciekawych kwestiach.
2. Happy Planner – ciekawie rozplanowany planner. Ładny wizualnie. Dobrze przemyślany. Można wypróbować go za darmo.
3. Zaplanuj swój sukces – dobrze przemyślane plannery dla każdego – dla mężczyzn i kobiet, różne okładki do wyboru. Warto przeglądnąć, bo zawierają dużo wartościowych miejsc szczególnie dla osób prowadzących biznes
Kiedy mój planner pojawi się na stronie bloga, dam Wam znać, więc zapiszcie się do obserwujących na google +, facebook czy youtube, a będziecie ze wszystkim na bieżąco. Mam nadzieję również, że uda mi się go wydać na 2019 rok, więc komu będzie odpowiadał w wersji elektronicznej niech da znać, a na pewno zacznę pracować nad wersją drukowaną.

A teraz dajcie znać czy używacie w swoim życiu plannerów czy nie potraficie się w nich odnaleźć i wolicie zwykły kalendarz? I co powiecie na połączeniu jednego z drugim?

Może to Ci się spodoba:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *