gładka skóra z Amaderm

Jakiś czas temu pisałam Wam o moim najnowszym wywiadzie na stronie sukcesjestkobieta.pl oraz eksmagazyn.pl, kto jeszcze nie czytał może to zrobić TUTAJ lub TUTAJ
Dzisiaj dzielę się z Wami swoją paczką od Amaderm, którą ostatnio dostałam. W między czasie znowu wiele się w moim życiu zmieniło, więc wpis powstawał etapami, ale już nie mogłam się doczekać, aby Wam paczkę zaprezentować.
Dlaczego wspomniałam najpierw o swoim ostatnim wywiadzie?

Między innymi dlatego, że to właśnie dzięki portalowi Sukces Jest Kobietą poznałam markę Amaderm.
Amaderm to marka z produktami nawilżająco – regenerującymi do skóry bardzo suchej, przeznaczonej szczególnie na skórę łokci, kolan, stóp, ale także całego ciała – jako krem do twarzy czy balsamu nawilżającego.
Do paczki dołączone zostały także przydatne dla mnie gadżety – przezroczysta kosmetyczka, długopis, oraz nietypowe chusteczki nawilżające, których w takiej formie jeszcze nigdy nie miałam okazji używać.
Ze względu na swoją suchą skórę, o której już nie raz Wam wspominałam, produkty okazały się dla mnie bardzo przydatne. Wrażenie zrobiły na mnie nie tylko nawilżone chusteczki, ale także wyjątkowe działanie kremu do stóp i na kolana i łokcie. Kremy są tłustawe, ale nie na tyle, aby przeszkadzały w aplikacji, i już po pierwszym zastosowaniu powodują, że skóra robi się miękka i nawilżona.
Po lecie, kiedy ciało nastawione jest na słońce, wiatr i wysuszenie skóry, kremy nawilżająco – regenerujące są idealnym rozwiązaniem do wprowadzenia skóry w stan nawilżenia i gładkości.
Moje aplikacje spowodowały nie tylko nawilżenie, ale od razu poczułam gładkość skóry. Mimo, że lato dobiega końca, a dla uczących się już się nawet skończyło i skóra nie jest już tak bardzo narażona na słońce i wysuszenie, to kremy świetnie sprawdzą się w formie regeneracji i przygotowani ciała na kolejne lato.
Uważam bowiem, że nie tylko latem powinniśmy myśleć o Naszej sylwetce, ale powinniśmy myśleć o niej przede wszystkim na jesieni i zimą. Ja przynajmniej lubię tak robić, bo można wypracować sylwetkę i zadbać o skórę, tak, aby ukrywać ją pod strojem, a na wiosnę odkryć już piękne, nawilone i ujędrnione ciało.

W zestawie Amaderm najbardziej przypadł mi do gustu krem do stóp w kolorze czerwonym i krem na skórę łokci i kolan w kolorze zielonym. Balsam i krem nawilżający w kolorze niebieskim nieco dłużej wchłaniał się na mojej skórze, ale zapewne ze względu na naprawdę problematyczną suchą skórę, którą posiadam.

A chusteczki polecam wszystkim, szczególnie będących w drodze. Świetne, nie znane mi dotąd rozwiązanie chusteczki przypominającej formę tabletki, która pod wpływem płynu miceralnego rozkłada się na lekką, zwiewną chusteczkę, która kompletnie ponownie nie zmieściłaby się do pojemniczka. Takie chusteczki zajmuj mało miejsca i idealnie przydadzą się w podróży do odświeżenia swojej skóry, twarzy, rąk, a nawet całego ciała. 

A czy Wy mieliście styczność z kremami Amaderm? Lubicie kremy nawilżające i stosujecie kremy do stóp i na suche partie skóry, czy może tak jak i ja, mało kiedy przykładacie do nich większą wagę?
Dajcie znać w komentarzach, co Wy robicie, aby Wasza skóra była gładka i nie miała zrogowaceń, suchości i szorstkości?

Może to Ci się spodoba:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *