Tran Quini i naturalna energia po See Bloggers

Z napojami tran quini pierwszy raz spotkałam się na See Bloggers. Początkowo myślałam, że to napoje energetyczne i jak mniemam dużo osób również mogło tak myśleć.
Często bowiem kojarzy się napoje w puszkach jako energetyki, albo napoje gazowane, a ja wielokrotnie przekonałam się, że nowości w kwestiach napojów w puszce mogą naprawdę zaskoczyć.

Możemy spotkać się spotkać z napojami mlecznymi, herbatami mrożonymi, a nawet napojami smakowymi opartymi na wodzie, własnie w opakowaniach puszek.
Puszki mają to do siebie, że ciekawie wyglądają wizualnie, graficznie, można je łatwo przewozić, przechowywać i ustawiać, a przede wszystkim są na raz, czyli maja odpowiednią pojemność do wypicia, aby zaspokoić pragnienie.
Kto nie znał Tran Quini tak jak i ja, może również pozytywnie się zaskoczyć. Są to napoje oparte na naturalnych składnikach, które uspokajają. Oczywiście, aby nie działały na Nas tylko odprężająco i nie powodowały przyśnięcia w nieoczekiwanych warunkach, mają w sobie dodatek pobudzający.
Jednak to nie on jest tu najważniejszy, bo napój jak sam opis wskazuje jest napojem relaksującym.
Do pracy, po pracy – idealne w stresujących sytuacjach.
Wypiłam wszystkie i mam swoich ulubieńców – zielony i niebieski to smaki godne polecenia przeze mnie, chociaż czerwony i pomarańczowy umiliły mi poranek w hotelu kiedy byłam w Gdyni i też nie mogę na nie narzekać 🙂
Dzięki Tran Quini już wiem w co się uzbroić kiedy czeka mnie trudny dzień. A takich dni w moim życiu bywa wiele, więc wyciszenie to jak plaster na moją duszę 🙂 i co najważniejsze – nie pobudza, więc serce nie wali jak oszalałe, a wycisza i sprzyja dobremu samopoczuciu.
Lubię próbować nowe smaki, a Wy?

Może to Ci się spodoba:

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *