nordic, czyli szybka przekąska szczególnie dla zapracowanych

Kiedy przez lata działałam na bardzo wysokich obrotach moje odżywianie wyglądało okropnie. 
Ciągle kupowanie czegoś w biegu, niezdrowego, przeważnie szybko zaspokajającego głód, powodowało, że zamiast dostawać energii i utrzymywać stan swojej sylwetki, moja figura zmieniała się na niekorzyść. Hamburgery, hot-dogi na stacjach benzynowych, zupki chińskie, do tego mnóstwo kawy, a niekiedy także energetyki, aby mieć siłę by wykonać wszystkie zlecenia, którymi się zajmowałam (tak tak, mając swoją firmę pracuje się więcej niż 8 godzin, standardowo jest to czasami 16-18h dziennie 😉 ).

Teraz dlatego pracuje nad swoją metamorfozą po tych trudnych, wyczerpujących latach, i gdyby niektóre produkty istniały wcześniej lub były tak mocno promowane jak te zdrowsze – cofnęłabym czas i sięgała po takie produkty jak nordic.
W tamtych intensywnych latach, nawet nie widziałam co to znaczy – owsianka.
Teraz, bez dobrej owsianki nie mogłabym żyć 🙂 Tak bardzo ja lubię 🙂
Nordic proponuje owsianki błyskawiczne, a ja poznałam błyskawiczną owsiankę na see bloggers.
Korzystając z możliwości uczestniczenia w śniadaniu przygotowanym przez markę Łowicz w dniach festiwalu, zjadłam pyszną owsiankę z jogurtem naturalnym i malinami i sięgnęłam po owsiankę nordic, która miała mnie wesprzeć smakowo w podróży.
Tego jednak dnia byłam tak przejedzona, że owsianka dojechała ze mną do domu i umiliła mi dzień po powrocie, urozmaicając moje śniadanie – a wręcz je zastępując.
Szybkość przygotowania tak bardzo mi się spodobała, że stwierdziłam – to idealny produkt dla mnie. Produkt na każdy mój intensywny dzień, więc na każdy intensywny dzień bardzo aktywnych osób. I nie chodzi tu o aktywność stricte fizyczną, ale raczej taką – zawodowo – osobistą, dla osób, które lubią żyć pełnią życia i nie potrafią 'nic nie robić ’ 🙂
Z marką nordic nie zdążyłam porozmawiać ani pobawić się konkursowo na see bloggers, ale mam nadzieję, że będę miała jeszcze kiedy taką okazję. 
Smakowo spróbowałam owsiankę błyskawiczną z truskawką, więc muszę spróbować jeszcze inne.
A Wy jedliście już błyskawiczne owsianki? Co o nich uważacie i czy znacie markę nordic? 

Może to Ci się spodoba:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *