Chiodo i kolorowe paznokcie tego lata

Paznokcie, paznokietki, kolorki – to co lubię najbardziej 🙂
W tym roku modne są również wzory na paznokciach, więc można oficjalnie przyznać, że artystyczne dusze mogą wykazać się swoimi talentami również w miniaturowej wersji i tworzyć miniaturowe dzieła sztuki.

Takie zestawienia kolorystyczne i graficzne miałam okazje zobaczyć na See Bloggers na stoisku marki Chiodo. Bardzo interesowało mnie to stoisko i liczyłam, że uda mi się dostać do Pań, które takowe paznokietki robiły. Ciągle były chętne, więc nie udało mi się skorzystać z takiej możliwości, czego bardzo żałuje. W swoim życiu tylko raz miałam zrobione porządnie paznokcie z użyciem hybrydy. Przez mój zawód i to, że przez wiele lat byłam w pracy od godziny 6 do 23 dzień w dzień, to nie miałam możliwości realizacji swojego marzenia związanego z pięknymi paznokciami.
Zawsze patrzyłam na dłonie innych kobiet i z ukrytym marzeniem wzdychałam mówiąc – jak ja bym chciała mieć takie paznokcie.
Od wielu, wielu lat maluje paznokcie. Ich kształt mam na tyle ładny, że nie muszę dodatkowo niczego do nich doklejać, ale marzenie o paznokciach, które będą pomalowane trwale, będą się prezentować wyjątkowo i nie będą odpryskiwać po dwóch dniach normalnego życia i użytkowania rąk jeszcze pozostaje w świecie moich marzeń.
Zmieniając nawyki w pracy, zmieniając tematykę biznesów, zmieniając swoje całe życie w tym roku, liczę na to, że przyjdzie dzień, w którym rozpocznę swoją przygodę z genialnie pomalowanymi paznokciami i będę dumna, że są one zrobione fachowo, dokładnie i zapierają dech, nie tylko mi.
Dzisiaj dzielę się z Wami kolorami i wzorami jakie były prezentowane przez markę Chiodo na See Bloggers w Gdyni. 
Doświadczenia w markach lakierów nie mam, bo zawsze sprawdzam co mi akurat wpadnie w rękę, ale może Wy mi poradzicie jakich produktów używacie do malowania swoich paznokci i dlaczego akurat ta a nie inna marka jest warta polecenia?
Piszcie śmiało w komentarzach chętnie dowiem się na ten temat więcej.

Może to Ci się spodoba:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *