pudry, róże – pudrowy świat z Annabelle Minerals

Jadąc pierwszy raz na See Bloggers nie wiedziałam, czego mogę się spodziewać. Marki, których wcześniej nie używałam, nowi ludzie, nowe miejsce, nowe doświadczenia, nowe spojrzenie na wszystko co do tej pory robiłam.
Poznając nowe marki, poznałam produkty, które od razu zaczęłam używać. Postanowiłam bowiem, że skoro robię roczną metamorfozę, to na koniec roku będziecie chcieli zobaczyć efekty tych zmian, a jak wszyscy wiemy, pozostała 1/3 do końca roku – 4 miesiące.

Marka Annabelle Minerals mocno mnie zaskoczyła. Pierwszy raz miałam bowiem do czynienia z sypkimi cieniami, pudrami, korektorami i różem w tak pudrowej konsystencji.
Inny sposób  nakładania, inny sposób dobierania barw kolorystycznych jeszcze bardziej otworzył mnie na  naukę umiejętnego wykonywania sobie makijażu.
Ciekawy konkurs przygotowany przez markę, który jednocześnie, pozwolił wszystkim biorącym w nim udział wykazać się zarówno kreatywnością jak i spojrzeniem na formę prezentowania produktów, umożliwił także wygranie bardzo ciekawego zestawu kosmetyków do konturowania i cieniowania.

Prezentuje Wam dzisiaj cały zestaw, który otrzymałam od Annabelle Minerals oraz kilka zdjęć moich konkursowych prób i autorskiego kolażu 🙂
W najbliższym czasie makijaż z użyciem otrzymanych kosmetyków będziecie mogli zobaczyć na moim kanale youtube oraz zdjęciach, m.in.na instagramie – kto jeszcze nie miał okazji na niego zaglądnąć i zaobserwować.
A czy Wy drogie Panie znacie i używacie Annabelle Minerals w swoich makijażowych zestawieniach?
Dzielcie się śmiało swoimi spostrzeżeniami w komentarzach pod postem.

Może to Ci się spodoba:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *