letnia stylizacja – kwiatowa sukienka i pastelowe barwy

W tym roku modne są wszelkiego rodzaju wzory. Przodują oczywiście motywy kwiatowe oraz grafiki wręcz 'rozlane’ na całym materiale.

Jednak ja swoje kwiatowe stylizacje nosiłam już w ubiegłym roku i już wtedy wzbudzałam nie lada zainteresowanie, tym bardziej, że kwiatowy motyw nie był popularny, a dominowały jedynie pastele.
Ubiegłoroczne lato nie pozwoliło mi jednak w pełni cieszyć się letnią stylizacją sukienki i miałam ją na sobie może kilka razy. Tak ją jednak lubię – ze względu na jej zwiewność i odkryte ramiona – równie dominujący motyw tego roku – że grzechem by było nie wykorzystać jej tego lata, kiedy idealnie wkomponowała się w tegoroczne trendy.
W tej stylizacji mam sukienkę, którą niestety nie pamiętam gdzie kupiłam, a nie ma metki bo ją odcięłam – ojjj żałuje 🙂
Do tego ubrałam marynareczkę w kolorze błękitnym – bardzo wygodną i pasującą do wielu stylizacji, kupioną w New Yorkerze (tak, z tej marki mam wiele rzeczy, bo po prostu dobrze w Nich wyglądam i odpowiada mi w Nich elegancki styl połączony z luźnym, swobodnym stylem i kreatywnym designem – idealne dla mojego kreatywnego umysłu 🙂 )
Na zdjęciu widać również LG G4, którym robię zdjęcie i lustro Jysk  (o których wspominałam we wcześniejszych postach). Do tego widać fragment smyczki Florki i samą Florkę, bo właśnie szykowałyśmy się na spacer 🙂

A Wy czujecie lato mimo tych ciągłych zmian pogody? A może wolicie poczekać na prawdziwe upały?

Może to Ci się spodoba:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *