dlaczego ostatnio jestem taaaka zajęta… :)

Tak, tak, ostatnio jestem bardzo zajęta.
Ale ostatnie moje zajęcia przynoszą mi mnóstwo pozytywnej energii i radości i były przeze mnie planowane na ten rok, bo własnie z blogiem to zajęcie jest połączone. A co to dokładnie?

A dokładnie to mój nowy kanał na youtube, na który serdecznie zapraszam TUTAJ i bardzo zachęcam do subskrybowania, bo będzie dużo tematów ogólnożyciowych i biznesowych
To już mój trzeci kanał, ale dwa pierwsze są związane bardziej z biznesem i nie ma w Nich mnie bezpośrednio. Ten jest już bardziej otwarty i osobisty, dzięki czemu mam nadzieję że trafi do większego grona odbiorców, i że Wy również przyjmiecie go pozytywnie.
Kanał zaczęłam opracowywać już w ubiegłym roku. W ubiegłym roku także chciałam go już upublicznić, ale jeszcze nie byłam na to gotowa. Mimo, że brakuje mi jeszcze idealnego sprzętu do nagrywania i do tego mikrofonu, to zaczynam z tym co mam, bo nie mogłam już czekać w nieskończoność 🙂
Zawsze uważałam bowiem, że to nie my powinniśmy być zależnymi sługami sprzętów tylko to sprzęty powinny służyć Nam. W moim biznesie sprzęt jest kluczowy i niezawodny do wykonywania mojej pracy, ale gdybym miała patrzeć tylko na to, że będę pracować tylko mając idealny sprzęt, to nigdy nie poszłabym na studia, nigdy nie otworzyła firmy i nigdy nie podjęła się żadnej pracy.
Kanał na youtube był częściom moich postanowień na ten rok. Mimo, że już w styczniu miały być zamieszczone pierwsze filmy to z jednej strony cieszę się, że chwilę poczekałam – bo te pierwsze nie były najlepsze 😉 to z drugiej żałuje, że kanał nie powstał w ubiegłym roku. Tak czy siak jest to mój kolejny życiowy projekt i liczę na to, że uda mi się go prowadzić chociażby tak długo jak mój pierwszy blog – czyli ten który ma już 6 lat.
A Wy macie swój kanał na youtube?

Może to Ci się spodoba:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *