Jupii !! – dostałam się na See Bloggers ! :D -> 22-23 lipca 2017

Niezmiernie ucieszyłam się jak dostałam mail z wiadomością zatytułowaną – „Szykuj się, jedziesz w lipcu na See Bloggers :)”
Od tylu lat pisałam bloga a nigdy nie miałam okazji uczestniczyć w wydarzeniu, które przecież mnie dotyczy od dawna. 
Blog Rok dla Siebie jest tegoroczną świeżynką, ale doświadczenie zebrane na wcześniejszych blogach na tyle pozwoliło mi się nauczyć blogowania i dostrzec swoje wszystkie błędy, że grzechem by było nie rozpocząć swojej dalszej drogi pozyskując wiedzę przydatną dla mnie jako blogerki właśnie z imprez przeznaczonych dla twórców internetowych (a uwierzcie mi, twórcą internetowym to już dawno można mnie nazwać 😉 ), poznać marki, rozpocząć współpracę, poczuć na własnej skórze blogowe atrakcje i poznać ogrom innych blogerów dzięki którym mogłabym wymienić się dotychczasowymi doświadczeniami.
Niezmiernie się cieszę, że 22-23 lipca będę mogła być w Gdyni na See Bloggers. Tym bardziej, że nigdy nie byłam ani w Gdyni, ani w w Sopocie, ani też w Gdańsku, a zawsze marzyłam o tym, aby tam pojechać. Jak widać, marzenia się spełniają 🙂
I tak jak w tytule maila – już teraz zaczęłam się szykować 🙂
Od czego zaczęłam:
1) Znalazłam najkorzystniejszy dla mnie dojazd – miałam do wyboru samochód, busa i w ostateczności pozostał pociąg, bo jak się okazało jest to najszybsza i najtańsza podróż jak się okazało.

2) Poszukuje fajnego miejsca – noclegu w Gdyni, które to miejsce będzie warte opisania i pokazania na moich wszystkich blogach. Okazuje się, że to jest na tyle oblegany termin letni, że ciężko jest znaleźć miejsce do spania i wolny termin wolnych pokoi, aby nie był to Hostel i pokój był w rozsądnej cenie. 
Jadąc w pojedynkę, w niektórych miejscach musiałabym zapłacić jak za kilka osób na raz, albo jak za część swoich marzeń do spełnienia, a przecież większość czasu spędzę mimo wszystko na See Bloggers i zwiedzaniu Trójmiasta (w którym nigdy nie byłam), więc czy naprawdę muszę płacić za dwudniowy pokój, z którego skorzystam tylko po przyjeździe i w nocy?
Jeżeli ktoś z Was zna fajne, niedrogie miejsce, w którym mają pokoje jednoosobowe, a miejsce jest warte uwagi, będę mogła w Nim odsapnąć po podróży, spokojnie się przebrać i zostawić swoje rzeczy, to śmiało piszcie w komentarzu. Jeżeli kolejnym razem przyjadę tylko na wypoczynek, to będę kierować się innymi wartościami w noclegu, ale w tej chwili będę zbyt zajęta w ciągu dnia, więc zależy mi na noclegu w pokoju jednoosobowym i przede wszystkim takiego miejsca poszukuje.
3) Szykuje także wizytówki, które oddadzą całą moją dotychczasową internetową twórczość. Jest tego sporo, ale właśnie opracowuje projekt, który w pełni odniesie się do mojej kreatywności 🙂 Po wydarzeniu pochwalę się Nimi na Blogu, bo mam nadzieję, że pomysł mi się uda i wizytówki będą warte uwagi i zapamiętania. Na wydarzeniu ma być 1500 osób, i zapewne nie uda mi się dotrzeć do wszystkich z wizytówką 🙂 ale Ci którzy zetkną się ze mną, na pewno je otrzymają 🙂
4) szykuję także dobrą kondycje – tak, tak, ostatnie dwa tygodnie pracy nad figurą zaprzepaściły mi obowiązki, w które się zaplątałam, więc nieco ponad miesiąc do see blogers to świetne wyzwanie do nadrobienia straconego czasu 😉 Poza tym muszę w ciągu blogowego weekendu mieć siłę na zwiedzanie, na udział w poszczególnych warsztatach, na rozmowy oraz imprezę, więc kondycja musi być pierwsza klasa 🙂
5) szykuję także odpowiedni strój. Zakładając, że to środek lata, a ja zawsze przywożę dobrą pogodę, to zapewne będzie upał i wrócę wręcz cała spieczona od słońca 🙂 Strój zatem musi nie tyle być wygodny, ciekawy do zaprezentowania i do zdjęć, jak także nie musi być mi w Nim odpowiednio –  ani za zimno, ani za gorąco. Szykuję zatem strój na cebulkę, ale łatwy do zapakowania i szybkiego przebrania.
6) Rozglądam się także za mini kosmetykami, które są idealne do podróży. Na razie zapisuje co mi jest potrzebne. Zakupy będę robić bliżej wyjazdu, ale jeżeli macie coś do zaproponowania wartego uwagi, co i Wam przydało się w podróży, to śmiało piszcie. Kilka produktów mam sprawdzonych, ale lubię nowości, więc może skorzystam z czegoś nowego tym razem. 
7) do podróży pociągiem szykuje też dobrą muzykę i notatnik lub tablet – znając siebie – będę robić wpisy na blogi lub pracować, więc bez tego ani rusz 🙂
Zatem ja już się szykuje ! 🙂 
Ktoś z Was też będzie na See Bloggers? Ktoś się wybiera i też będzie pierwszy raz? A może ktoś mieszka w Trójmieście i może zaproponować ciekawe miejsca do zobaczenia i odwiedzenia? 

Czekam na Wasze komentarze poniżej 🙂

Może to Ci się spodoba:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *