blogerove Love, czyli dlaczego lubię pisać

Pisać lubiłam zawsze. Odkąd pamiętam zawsze pisałam długie wypracowania w szkołach, a jak już były zadane, to wykonywałam je w pierwszej kolejności. 

W dzieciństwie miałam swój pamiętnik, w którym pisałam historie z codziennych dni, a który to pojawił się u mnie w domu po bajce, której niestety tytułu nie pamiętam, o chłopcu, który miał małego psa, zakochał się w koleżance i codziennie pisał w pamiętniku każdy dzień swojego życia rozpoczynając od słów „Kochany pamiętniku…”.
Tak rozpoczęła się również moja historia z pisaniem i kiedy skończyłam już szkoły i studia, na których pisania było sporo, poczułam niedosyt i brak podzielenia się ze światem myślami, które krążą mi stale po głowie.

Dzięki temu powstał mój pierwszy blog, który mocno łączył się z pierwszą firmą i zawodem. Przekształciłam go z czasem na blog firmowo – lifestylowy, ale nadal czułam niedosyt, bo jak to z firmami bywa, nie zawsze można powiedzieć o tematach osobistych na blogu, który porusza tematy firmowe i zawodowe.
Niedosyt skłonił mnie do założenia obecnego bloga, gdzie mogę się dzielić bardziej osobistymi spostrzeżeniami, których nie mogę niestety podjąć się na pierwszym blogu mimo jego dosyć szacownego wypromowania.
Do tego piszę artykuły do gazet i na portale o różnorakiej tematyce co również pozwala mi się nieco pisemnie wykazać, ale jest tyle tematów, które pragnę poruszyć i które nawarstwiają mi się na bieżąco, że pasja pisania chyba pozostanie jednak ze mną na długi, długi czas.
Z biegiem czasu podzielę się z Wami swoimi pisemnymi osiągnięciami, właśnie tu na blogu, ale jak się zjada tort stopniowo to lepiej smakuje niż zjedzony w całości i tak samo siebie odkrywam po woli, aby zaciekawić a nie podać wszystko na tacy.

Mamy jeszcze 8 miesięcy tego roku, więc w tym roku wiele się dowiecie, a w każdym kolejnym roku będą pojawiać się kolejne tematy, które zmotywują Was do stawiania sobie wyzwań co roku – podróże, wyjazdy, miejsca, atrakcje, nowości kosmetyczne i ubraniowe i wiele wiele innych.

Zabieram się do pisania 🙂 Jeszcze dzisiaj mam kilka treści do dokończenia 🙂

A Wy wolicie pisać, czy np. rozmawiać przez telefon? Jaka droga komunikacji najbardziej do Was przemawia – komunikatory, filmy, głosowe rozmowy, czy kontakt na żywo?

Może to Ci się spodoba:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *