kolejne śniadanie w mojej metamorfozie – wielkanocny omlet z twarożkiem

Sporo czasu nie było mnie na blogu, co nie znaczy, że nad sobą nie pracowałam 🙂 Prowadzenie biznesów i pogodzenie tego wszystkiego z pracą nad sobą i blogami (bo prowadzę ich kilka) nie jest najłatwiejszą sprawą. Jednak pracuje nad tym abyście stopniowo mnie poznawali, więc kiedy tylko mam wolniejszą chwilę pracuje nad tematami, z którymi chciałabym się z Wami podzielić. Nad stylizacjami, które odmieniają mnie z zewnątrz, bo zmiany od wewnątrz już poczyniłam i wszystkim tym co warto zrobić, aby jeden rok życia był inny niż wszystkie poprzednie.

Dzisiaj szczypta postnego wielkanocnego śniadania, którego głównym składnikiem jest jajko i twaróg.
Omlet oraz twarożek ze szczypiorkiem i koperkiem, do tego gorące kakao potrafią posilić na tyle wystarczająco, aby dotrwać do przedświątecznego obiadu.


Wielkanoc to Święta słoneczne, ciepłe, ze wszystkich stron oznajmujące wiosnę. Świąteczne potrawy mają inny smak, ciepłe kolory ozdób, posiłków napawają optymizmem nawet wtedy kiedy święta są deszczowe i szare jak  pogoda dominująca w tym roku. Świąteczny omlet można przygotować bez dodatków lub z warzywami, w zależności od tego jak mocno postne ma być to danie.

Ja dzisiaj przygotowałam niewiele. W końcu Święta zawsze są syte, więc postne śniadanie w wielkanocne dni to idealny strzał w dziesiątkę.

Wesołych Świąt, pełnych wypoczynku i spokoju oraz smacznego w trakcie spożywania posiłków 🙂  

Może to Ci się spodoba:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *