nowe ciało – nowa niewidoczna bielizna – czyli jak spełniam swoje modowe marzenia

Kiedy podjęłam decyzje o zmianie swojego wizerunku, życia, siebie, wiedziałam również, że wreszcie będę mogła korzystać z uroków i rzeczy, które wcześniej musiałam odkładać na półkę. Część na mnie nie pasowała, do innych nie miałam dodatków, a jeszcze inne nie współgrały z rzeczami, które już skompletowałam.
Niektóre były niewygodne, inne szybko się psuły, albo kojarzyły mi się z sytuacjami, o których pamiętać bym nie chciała, przez co nie do końca wpływały na mnie pozytywnie.

Wraz z podjęciem decyzji o zmianie wszystkiego – figury, wyglądu oraz całej szafy ubrań (pozostawiając tylko te najnowsze już ukierunkowane na mój przyszłościowy wygląd) zrobiłam przestrzeń i miejsce na nowe rzeczy świetnej jakości, które w pełni odpowiadać będą moim modowym stylizacjom.
W pierwszej kolejności przedstawiam warty uwagi silikonowy niewidoczny biustonosz samonośny, który powinien być w każdej szafie, bo to od bielizny wyjść się powinno, aby stylizacja była w pełni kompleksowa, wygodna i unikatowa.
Pierwszy raz jak usłyszałam o tak nietypowym biustonoszu byłam bardzo ciekawa jak się go nosi. Czy na pewno spełnia swoje zadanie i podnosi biust na tyle by zastąpić zwykły biustonosz?
Czy nie spadnie?
Czy jest wygodny?
…a przede wszystkim kotłowało mi się w głowie jedno zdanie – jaki idealny do bluzek i sukienek z odkrytymi plecami, wreszcie coś na lato!
I tak dzięki shipgratis mam okazję sprawdzić i odpowiedzieć na te pytania na żywo i spełnić swoją przyszłą modową stylizacje z bluzką z odkrytymi plecami – między innymi dlatego pracuje również nad ciałem, aby móc takie nosić na co dzień 🙂
Paczuszka przyszła niepostrzeżenie, ale sprawiła mi ogromną niespodziankę. Mięciutka poduszeczka zaciekawiłaby nie jedną osobę 🙂 Po otwarciu produkt faktycznie wygląda dokładnie tak jak przy zamówieniu. 
Zamawiając, do wyboru mamy dwa kolory – czarny i cielisty. Wybór co do koloru był u mnie dosyć długi i nie mogłam się zdecydować. Lubię czarną bieliznę, ale po dłuższych przemyśleniach doszłam do wniosku, że neutralność koloru pozwoli mi nosić jasne letnie bluzki i sukienki, które już niebawem ujrzą światło dzienne. Silikonowy biustonosz w kolorze ciała nie tylko pozwoli mi nosić go pod każdym strojem, co jednocześnie podniesie biust i nada mu atrakcyjnego wyglądu.
Zalet ma on mnóstwo:
– niewidoczność
– zupełnie się go nie czuje – jest bardzo lekki
– ma ładny materiał zewnętrzny
– silikon łatwo się przykleja i bezboleśnie odkleja 🙂
– jest wygodny
– łatwo się zakłada i zapina (przynajmniej ja założyłam każdy oddzielnie a później zapięłam – dzięki temu biust uniósł się jak przy zwykłym biustonoszu)
– folia zabezpieczająca silikon przed zabrudzeniem i wydłużająca trwałość biustonosza
Wady:
–  na początku ma się wrażenie, że się odklei i spadnie – chociaż tak się nie dzieje i można normalnie się ruszać 🙂
– niestety po jakimś czasie na pewno silikon się zużyje :(, więc trzeba będzie wymienić na nowy model mimo jego naprawdę dobrego wykonania
– mam obawy co do prania, bo może się po praniu zniszczyć, ale zapewne w trakcie użytkowania i tak sprawdzę jak będzie reagować z wodą. W końcu silikon może mieć kontakt z wodą, więc w takiej wersji może będzie się lepiej przyklejał? Sprawdzę z czasem i na pewno dam jeszcze znać.
Na tą chwilę więcej wad nie widzę, wręcz przeciwnie – nie mogę już doczekać się LATA!! 😀 Kiedy założę sukienkę lub bluzkę bez pleców i wreszcie nie będę się stresować czy widać mi biustonosz 🙂
Możecie taki sam kupić TUTAJ. A ja sama i tak jeszcze zaopatrzę się w czarną wersję, bo przyda się na pewno 🙂 Przynajmniej w mojej szafie zagości na stałe.

Może to Ci się spodoba:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *