#tydz.3 – pielęgnacja skóry twarzy – przydatne kremy

Poprzednim razem pisałam o codziennej pielęgnacji skóry twarzy kosmetykami Ziaja.
Dzisiaj trochę o kremach, które stosuje ostatnio dość często jako zamiennik kremu na noc firmy Ziaja i zamiennik kremu na dzień firmy Ziaja, które opisywałam TUTAJ
Zacznę od kremu, bez którego wiele moich skórnych dolegliwości istniała by do teraz. 

Krem Sudocrem, który przede wszystkim przeznaczony jest dla dzieci, ale jak jest również przedstawione na opakowaniu  jest to krem barierowo – ochronny dla dzieci i dorosłych z problemami skórnymi.

Krem można stosować na całe ciało, ale ja stosuje go tylko na twarz i to na noc. Kiedy na skórze są jakieś skórne dolegliwości to czasami aż czuje lekkie szczypanie świadczące o leczeniu, w końcu jest to krem typowo leczniczy. Do rozsmarowania wystarczy niewielka ilość, bo jest bardzo wydajny, a ze względu na swoją białą barwę i tłustą konsystencje stosuje go właśnie na noc.
Kremy Bielenda 30+ oraz Soraya Kolagen Elastyna – regenerujący krem półtłusty stosuje codziennie pod makijaż, szczególnie w zimie. Oba kremy nie wysuszają i są świetną bazą pod fluidy i pudry. Moja skóra bardzo dobrze je toleruje. Warto mieć je w swoich kosmetykach, a już sudocrem uważam, że jest niezbędny w każdym domu. 

Może to Ci się spodoba:

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *